Öldükten sonra neler olacak?

Siyah ekran hatası vercez. Ekranda kocaman "No Signal!" yazcak ve DVD gibi sağ sol gitcek ama asla köşeye çarpmicak

Kardeşim sana tavsiyem risale i nur oku orada aradığın bütün soruların cevabını bulursun. İstersen sana bir site önereyeyim emin ol senin çok işine yarayacak. Güvenilir bir sitedir. İsmi : Sorularla İslamiyet
Öldükten sonra hayat nasıl olacak? | Sorularla İslamiyet
Bu linkteki yazıyı hepinizin okumasını tavsiye ederim
Her ne kadar müslüman olsamda bazenleri bunu bol bol düşünüp sadece karanlığı göreceğimiz aklıma geliyor. Korkunç bir his.

Hocam her dine her inanışa göre ölüm farklıdır farklı şekilde yorumlanır. Lütfen attığınız "gereksiz" beğenmedim butonunu geri çekin. İyi günler.

Bu konuyu Google'da detaylıca araştır.. ****sözlük gibi sitelere girmeden doğru kaynağa eriş. Sana doğru gelen bilgileri edin..

Hocam her dine her inanışa göre ölüm farklıdır farklı şekilde yorumlanır. Lütfen attığınız "gereksiz" beğenmedim butonunu geri çekin. İyi günler.
Yanlış bir şeye beğendim butonuda atamam. Her dine göre farklıdır ama risale i nur bunu ispatlıyor.

Bu konuyu Google'da detaylıca araştır.. ****sözlük gibi sitelere girmeden doğru kaynağa eriş. Sana doğru gelen bilgileri edin..
Bu site bizzat tanıdığım ve öyle iki üç ne olduğu bilinmez kişilerin sitesi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…