Ölü piksel neye benzer?

Merhaba iyi akşamlar, nasılsınız? Fotoğraf olarak paylaştıklarım sizce ölü piksel mi? Cevap vererek yardımcı olursanız çok sevinirim. Ekrana elimi dahi sürmüyorum. Umarım bunlar ölü piksel değildirler. 18 Ağustos 2021 tarihinde aldım laptopu. Garantiye WhatsApp'dan sordum. "Cihazda darbe yoksa panel değişimi yapılabilir." dediler. Cevaplarınızı bekliyorum. İyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20220123_162312.jpg
    284,6 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20220123_162459.jpg
    212,6 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220123_162346.jpg
    240,5 KB · Görüntüleme: 107
Kanka 1.si sen onu nasıl gördün.2.si YouTube'da ölü piksel testleri oluyor. Siyah hariç tüm renklerde belli oluyorsa ölü pikseldir büyük ihtimal.Ama hiç sanmıyorum.

Ekrana o kadar yakından bakarsanız pikseller belli olur, ölü değil bunlar canlı.

Oradaki rengarenk şeylerden mi bahsediyorsun? Eğer onlardan bahsediyorsan onlar normal.

Ekrana o kadar yakınlaşırsanız o piksellerin görünmesi normal. Ölü piksel ilgili pikselin renk vermemesi veya genelde sabit yeşil renk vermesidir. Sizin attığınız fotoğraflarda ölü piksel göremedim.

Ekranda ölü piksel göremedim. Sorun yok gibi görünüyor.

Ekrana o kadar yakınlaşırsanız o piksellerin görünmesi normal. Ölü piksel ilgili pikselin renk vermemesi veya genelde sabit yeşil renk vermesidir. Sizin attığınız fotoğraflarda ölü piksel göremedim.

Renkleri değişiyor diye biliyorum.Ama dediğim gibi bencede yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…