Ölü piksel zamanla çoğalır mı?

Hocam çok ciddi bir miktarda artış sağlıyor bizzat yaşadığımdan biliyorum.
Peki garanti süresince ölü pixeller garanti kapsamında mı? Yani hakem heyeti değişim onayı verir mi?
Yani mesala şuan az var vermedim. 3 ay sonra çok fazla oldu verip değişim alabilir miyim?

Peki garanti süresince ölü pixeller garanti kapsamında mı? Yani hakem heyeti değişim onayı verir mi?
Yani mesala şuan az var vermedim. 3 ay sonra çok fazla oldu verip değişim alabilir miyim?

Hocam o firmadan firmaya değişir. Aslında ölü pixel herhangi bir zarar vermediyseniz kullandığınız markadan dolayı oluşur. Firma ile iletişime geçip detaylı bir bilgi almaya çalışın hocam.

Gönderme fırsatın varsa kesinlikle gönder. Ölü pikseli kendi ekranında farkedip onun gerçekten çoğalmadığını gözleyen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3ün üzeri ölü pixel fabrika üretim hatasi olduğu için garanti süreci içinde garanti kapsamina girer. sonradan farkettiğini beyan ederek müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek garantiye göndererek değişim sağlayabilirsiniz.

2 ay geçti bile. Asus MG248QR modeli. Zamanla artabilir veya çoğalabilir mi bu ölü pixeller?
Bu arada hızınız için ayrıca teşekkürler ilk defa bir konum bu kadar hızlı onaylandı.
Zamanla artacağını sanmıyorum ama o konuda kesin bir bilgim yok.

Son durum nedir ? Ölü pikselde artış var mı ? MSI monitörümde ölü piksel çıktı değişimle falan uğraşmak istemiyorum.
Hayır artış yok. Zaten 2 yıllık garantı süresince istediğin zaman götürebilirmişsin. Değişim yapmak zorundalarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…