Ölü pikselli monitör alınır mı?

Ha sorunsuz kaliteli bir şey bakma istiorsanız Bu monitöre de bakabilirsiniz.
Bütçemin çok üstü hocam.
Hayır ama aynı satıcı, ölü pikseli geç fark ettiğim için iade hakkım yoktu garantiyle uğraşmak istemedim 1 tane ölü piksel için.
Peki gönderilen ürün gerçekten Türkiye garantili mi? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

Aynı monitörü (ölü pixel yok) pazaramadan 5.034 TL'ye aldık bir iki saat önce önerilen bir monitör ama ölü pixelli alınır mı derseniz maalesef bişey diyemeceğim.

Aynı monitörü (ölü pixel yok) pazaramadan 5.034 TL'ye aldık bir iki saat önce önerilen bir monitör ama ölü pixelli alınır mı derseniz maalesef bişey diyemeceğim.
Arada baya bir fiyat farkı var hocam.

Arada baya bir fiyat farkı var hocam.
Sizin dediğiniz 3.800 olanı bende gördüm hocam ve fiyatı neden bu kadar ucuz diye baktım en sonda parantez içinde ölü pixel yazdığını görünce bende 5 bine ölü pixel olmayanı pazarama üzerinden aldım. Pazarama

Bütçemin çok üstü hocam.

Peki gönderilen ürün gerçekten Türkiye garantili mi? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?
Ölü piksel dışında bir şey yaşamadım henüz, yaşamamda umarım . Garanti konusunu araştırmadım Türkiye garantili diye biliyorum.

Bu monitör hala bu fiyata alınır mı yoksa 4000 civarında sıkı rakipleri var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…