Ölüm hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Tamam işte. Sen tanrıyı kendine kanıtlamış olursun. Başkalarına değil. Bu kanıt seni doyurur.
Milyarlarca kişi* bu olaya inanıyor .

Tamam işte. Sen tanrıyı kendine kanıtlamış olursun. Başkalarına değil. Bu kanıt seni doyurur.

Bir şey diyeceğim bu hep bizim Müslüman'ların suçu. Şu anda bak arkeologlar bilmem kaç bin yıl önce göbeklitepeyi bulmuşlar ama bir Müslüman alim çıkmıyorda dinimi, konumu savunayim demiyor bak mimar sinan, ibni sina bunlar eskiden yaşamış alimler ama şimdi balon kimse uğraşmıyor.

Kanıtlansa zaten inanmak ve sınav kalmaz.
Sen kanıtlansa sınav kalmaz, kanıtlanamaz diyordun şimdi de sadece kendine kanıtladın diyorsun. Nasıl bi' çelişkidir bu?

Sana "isteyen dediklerime inanır istemeyen palavra der geçer." dediğim halde böyle yanıtlar vermen komik. Dediğim hisleri de milyonlarca insan yaşıyor bu arada, tek ben değil.

Kendinle çelişiyorsun dediğimde de tek yaptığın reddetmek.

Son düzenleme:

Tamam işte ben de bunu diyorum. Bu konu *inanç* meselesidir.

Burada felsefe yapıyoruz felsefe din karıştırılmaz senin islama vb. inanman bir şey değiştirmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…