OEM key satıcısı güvenilir mi?

Akakce üzerinde Win 11 yazıp arayın. 20-30 TL'ye en uygun siteden alın. Aktivasyon sonrası MS hesabınızla da oturum açın. Miss gibi kullanın.
Retail key değil bu Microsoft hesabına değil anakarta gömülecek, ayrıca hayır tabii ki de öyle bir şey yapmasın güvenilir satın aldığınız bir site varsa önerin.

Retail key değil bu Microsoft hesabına değil anakarta gömülecek, ayrıca hayır tabii ki de öyle bir şey yapmasın güvenilir satın aldığınız bir site varsa önerin.
Tamam OEM diye aratıp alacaksınız öyleyse. Söylediğim şekilde alsın. Güvenilir yöntem söyledim zaten. Altüstü bir lisans anahtarı alınacak. Tonla aldırdığım adam var bu şekilde.

Merhaba. Yeni sistem dizdim ve W11 Pro yükledim. Etkinleştirmek için bir tane OEM key satın almak istiyorum ancak hangi yer güvenilirdir tam olarak bilmiyorum. Bulabildiğim en ucuz satıcıyı aşağıya bıraktım. Bu site güvenilir midir, aranızda daha önce alışverişi olmuş olan var mı? Teşekkürler.

OEM ne key şarz sana yakışmadı.

Sipariş biraz önce tamamlandı. Key'i etkinleştirmeyi denediğimde ilkten hata verdi. Whatsapp hatlarına yazdığımda bana bir video paylaştılar. O videodaki adımları uyguladığımda sıkıntı çözüldü, keyi aktifleştirdim sorunsuzca. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Sipariş biraz önce tamamlandı. Key'i etkinleştirmeyi denediğimde ilkten hata verdi. Whatsapp hatlarına yazdığımda bana bir video paylaştılar. O videodaki adımları uyguladığımda sıkıntı çözüldü, keyi aktifleştirdim sorunsuzca. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.
Rica ederim. Çok sevindim, güle güle kullanırsınız umarım.

Geri
Yukarı