Çözüldü Ömrü bitmiş SSD'den veriler nasıl kurtarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

rauf.k

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Ömrü bitmiş bir SSD'den verileri kurtarmak mümkün mü? Mümkünse nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde SSD'ler ömürleri bitince kendileriniz yazmaya kapatırlar ve içindeki verileri salt okunur şekilde bırakırlar oradan verileri kopyalayarak alabilirsiniz.
SSD lerin ömrü en az ne kadar oluyor? Yani dizüstü bilgisayarına Kinston SSD takmak istiyorum. Bilmek istiyorum ki bu ssd yi en az ne kadar kullana bilirim?

SSD lerin ömrü en az ne kadar oluyor? Yani dizüstü bilgisayarına Kinston SSD takmak istiyorum. Bilmek istiyorum ki bu ssd yi en az ne kadar kullana bilirim?
O SSD'den SSD'ye değişir İyi bir SSD veya örnek vermek gerekirse Cruical P5 6.5 PB kadar ömrü var. Ya da ortalama bir SSD 2-6 PB arası ömrü var yani uzun süreler sizi götürür PB deyince küçük bir rakam gibi geliyor ama 1 PB = 1024 TB ki Bir HDD'ye 10 TB -20 TB veri yazınca ölebiliyorsa sizi bayağı bir uzun süre götürür demek.

O SSD'den SSD'ye değişir İyi bir SSD veya örnek vermek gerekirse Cruical P5 6.5 PB kadar ömrü var. Ya da ortalama bir SSD 2-6 PB arası ömrü var yani uzun süreler sizi götürür PB deyince küçük bir rakam gibi geliyor ama 1 PB = 1024 TB ki Bir HDD'ye 10 TB -20 TB veri yazınca ölebiliyorsa sizi bayağı bir uzun süre götürür demek.
Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı