Ön arka göbek seçimi

Murat_Bozkurt

Hectopat
Daha fazla  
AliExpress üzerinden sakın ama sakın parça almayın, eğer bütçeniz yüksek ise sağlamlık açısından Koozer sizi asla üzmeyecektir, çok fazla para verebiliyorsanız Hope var, düşük bütçe biraz karışık tam öneremiyorum ancak doğru parça doğru yerden alınır, doğru parça AliExpress'ten alınmaz.
www.ChainReactionCycles.com

Hocam öncelikle bisiklet toplamak gerçekten zor iş bilgisayar toplamaya hiç benzemez eğer bilginiz yoksa hiç bulaşmayın bence gerek yok bisikleti kadrosundan tut furş takımına kadar toplamak çok zahmetli iştir.

Sakın AliExpress üzerinden parça alma. Hayatının hatasını yaparsın.

Ayrıca her karbon kadro iyi değildir, 200 dolarada doğru düzgün karbon kadro beklemeyin, karbon kadro üretebilen firmalar Octane One, NSBikes, YT, Specialized S-Works gibi firmalardır, 200 dolara karbon kadromu olur Allah aşkına zaten her karbon kadro her bisiklette kullanılmaz, önemli olan karbonun nasıl işlendiği nasıl kullanılmasıdır, bir araba düşünün örnek Ferrari, Ferrari'nin en üst düzey pist arabası bile tamamen karbon değil nedeni ise esneklik, Full karbon olursa esneme olmaz bu sefer yol tutuşu problemi başlar ya da sebepsiz arabanın kontrolünün kaybolmasına yol açar bu sefer kazalar çoğalır.

Bu iki kadro attığınızdan kat ve kat daha sağlam ve daha güvenilirdir.

AliExpress üzerinden sakın ama sakın parça almayın, eğer bütçeniz yüksek ise sağlamlık açısından Koozer sizi asla üzmeyecektir, çok fazla para verebiliyorsanız Hope var, düşük bütçe biraz karışık tam öneremiyorum ancak doğru parça doğru yerden alınır, doğru parça AliExpress'ten alınmaz.
www.ChainReactionCycles.com
peki neden almayayım bana sağlam göründü açıklayabilirmisiniz

Peki neden almayayım?
Bir tanıdığım o site üzerinden karbon yol bisikleti kadrosu aldı ve yorumları iyi olmasına rağmen ikiye ayrıldı. Karbon kadro üretmek için teknoloji gerekli ve herkesin yapabileceği bir iş değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı