Diğer Ön sipariş Dune: Part Two, Apple TV'de 18,99 TL

Eğer Apple cihazınız yoksa Microsoft Store üzerinden Apple TV'yi indirip satın alım yapabilirsiniz. Google TV veya Android TV üzerinden de Apple TV uygulamasından izleyebilirsiniz.

Bu bilgi için teşekkürler.

4K'ya kadar Online izleme, 1080P'ye kadar da download ederek izlemeyi destekliyor hocam PC uygulaması.

Dursun köşede diye Oppenheimer aldım.
PC'den baktım özelliklerde 720p yazıyor.
Çözünürlük seçme yeri de yok.
720p izleyeceğime korsan izlerim daha iyi.

Cogu filmi buradan aliyorum ben. LotR ve Hoobit'in extended uclemesi 30 TL mesela saka gibi. Dune 2'yi de sinamada izledim ama kenarda dursun tekrar izlerim diye aldim. O paraya simit - ayran anca aliyorsun zaten.

Evet PC'de uygulamada öyle.
Zaten video altında göstermiyor ama sağ tık yapıp özellikler'e basınca gözüküyor.

Evet PC'de uygulamada öyle.
Zaten video altında göstermiyor ama sağ tık yapıp özellikler'e basınca gözüküyor.

Hocam ne sağ tıkı uygulamada öyle bir şey yok direkt açılıyor sağ tık yapılamıyor benim izlediğim görselin 720p olmadığına eminim çok kaliteli uygulmadan izliyorum ben Store'dan indirim PC'ye. Ayrıca monitöründe desteklemesi gerekiyormuş diye bir şeyler gördüm Reddit'te ne kadar doğru bilmiyorum.

Apple TV değil mi uygulama?
Film yanı 3 nokta var ya ona tıklayıp özellikler basınca ondan bahsediyorum.
Zaten film açılınca içinde görüntü kalitesi ayarlanamıyor.

Dosya Ekleri

• Oppenheimer.png
    203,5 KB · Görüntüleme: 109
Apple TV değil mi uygulama?
Film yanı 3 nokta var ya ona tıklayıp özellikler basınca ondan bahsediyorum.
Zaten film açılınca içinde görüntü kalitesi ayarlanamıyor.
Google Tv ve Pc üzerinde ben de onu farkettim.

Film satın alma sırasında ki görsel;

Film oynatırken ki görsel;

Son düzenleme:
Hocam sizi bilmem ama bende ilk açtığımda görüntü 720p gibi sonra bir anda netleşiyor hatta netleşmesinin hızlı olmasını istiyorsanız 1dk ile 1dk geri yapın mouse ile düzeliyor aynı olayı Netflix'de yapıyorum ben ilk açılışta 720p sonra aynı yöntemi yapınca görüntü süper oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…