Çözüldü Önemli pil mesajı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

4yb4rs

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, dün iPhone 11 aldım sıfır olarak fakat pil kısmına "önemli pil mesajı" diye bir bildirim gelmiş. Bu neden oluyor? Görselini koyacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_0024.jpeg
    IMG_0024.jpeg
    151,7 KB · Görüntüleme: 145
Çözüm
Selamlar, dün iPhone 11 aldım sıfır olarak fakat pil kısmına "önemli pil mesajı" diye bir bildirim gelmiş. Bu neden oluyor? Görselini koyacağım.
Pil cihaza yavaş yavaş adapte oluyor demek. Bekleyin bir süre gider kendiliğinden.

(Bu süre zarfında cihazınızda ısınmalar, az ekran süresi alma gibi şeyler göreceksiniz)
Pil cihaza yavaş yavaş adapte oluyor demek. Bekleyin bir süre gider kendiliğinden.

(Bu süre zarfında cihazınızda ısınmalar, az ekran süresi alma gibi şeyler göreceksiniz)

Çözüm
hocam telefonumu şarja taktım yüzde 75 oldu sonra çıkardım şarjdan bi 5 dakika takıldım bi anda kapandı ve açıldığında yüzde 1 di ve şarj almıyor ne yapmam gerekiyor
Merhaba, az önce aynısı başıma geldi ve ne yapacağımı bilmiyorum şu an. Siz ne yaptınız acaba?

Geri
Yukarı