Önerdiğim diziler

Açıkçası şu listede yaklaşık 10 diziyi eşit derecede seviyorum. Eşit derecede sevdiklerimin ilk 5'i şu şekilde olurdu büyük ihtimal;
  • The 100
  • The Society
  • Daybreak
  • Mr. Robot
  • Friends
Daha çok hayatta kalma, gençlik dizisi ve sitcom türündeki dizileri seviyorum. Saydığım ilk 3 dizi birbirine aşırı benziyor.

Motor da adamdan hızlı gidiyordur. Ya da yorulunca motora biniyordur. 😂
Benim tarz takılıyorsun. Outher banks ve Riverdale seveceğine inanıyorum. Bir göz gezdir.

Eskiden ne diziler vardı be, ama en hoşuma gideni A Takımı idi.

Sunu da belirtmeliyim ki. Türk yapımı filmlerden, dizilerden oldum olası nefret ederim. Hep aşk aşk aşk yeter ulan. Konuyu bir değiştirin. Arka arkaya aşk dizileri filmleri her zaman böyle. Aklımız hep belden aşağı çalışıyor neredeyse. En iyisi yabancı diziler. (Bu sınıfa hintlileri almıyorum cünkü onlarında bizden bir farkı kalmadı.)

Listede sanırım The Mandalorian yok, izlemediysen tavsiye ederim.

Çok uzun süredir Flash karakterinin hayranıyım ama The Flash dizisini önermem. İlk sezonlar kabul edilebilir fakat sonradan dizi ergen dizisi kıvamına geliyor. Bence önerilmemesi isabet olmuş.

Ben o diziyi Grant Gustin için izliyorum diyebilirim ama şu Arrow verse olayı yok mu o beni benden alıyor. Ayrıca ben DC değil de Marvel fanıyım fakat DC'de kötü değil özellikle de The Flash. (Bence)

Outher banks ve Riverdale seveceğine inanıyorum. Bir göz gezdir.
Riverdale'i bitirdim.(Sadece yeni yayınlanan birkaç bölümü izlememiş olabilirim onları da izleyeceğim.)
Outer Banks'a bakmadım.

Şu an Prison Break'i bitirmeye çalışıyorum az kaldı. Daha sonra da Breaking Bad'i izleyeceğim. Bu iki dizi çok konuşulmuştu hatta izlemeyene çok şey kaçırmış gibi davranıyorlardı bu yüzden izliyorum.

Tablosunu yaptığın dizilerden de 14 tanesini izledim, izlediklerimin hepsini de beğendim.

• The Society
  • Daybreak
  • Locke Key
  • Sherlock
  • The 100
  • Friends
  • Mr. Robot
  • Brooklyn Nine-Nine
  • Prison Break
  • Riverdale
  • Elite
  • Teen Wolf
  • La Casa De Papel
  • How I Met Your Mother

Riverdale'i bitirdim.(Sadece yeni yayınlanan birkaç bölümü izlememiş olabilirim onları da izleyeceğim.)
Outer Banks'a bakmadım.

Şu an Prison Break'i bitirmeye çalışıyorum az kaldı. Daha sonra da Breaking Bad'i izleyeceğim. Bu iki dizi çok konuşulmuştu hatta izlemeyene çok şey kaçırmış gibi davranıyorlardı bu yüzden izliyorum.

Tablosunu yaptığın dizilerden de 14 tanesini izledim, izlediklerimin hepsini de beğendim.

• The Society
  • Daybreak
  • Locke Key
  • Sherlock
  • The 100
  • Friends
  • Mr. Robot
  • Brooklyn Nine-Nine
  • Prison Break
  • Riverdale
  • Elite
  • Teen Wolf
  • La Casa De Papel
  • How I Met Your Mother

Breaking Bad'e çok iyi falan diyorlar fakat çok da iyi değil açıkçası. Prison Break ile kapışamaz bile.(Bana göre)

2 gün önce 11.22.63 adlı mini diziyi bitirdim. Gerçekten çok güzeldi. Dizi 8 bölüm tüm bölümleri aralıksız izledim. İzleyen varsa dizi hakkında düşüncelerini yazabilir mi?

Kara mizah, aksiyonsuz, kısa bölümlü, duyguları derinde yaşatabilecek bir dizi için After Life önerebilirim. Kafa dinlendiriyor.

Kış aylarında da kahvenizi alıp yorgan altında Fargo izleyebilirsiniz. :)

NOT: Breaking Bad'i en sona saklayın. Ondan sonra boşluğa düşüp dizi beğenmeyebilirsiniz. :)
Breaking Bad'den sonra 3-4 ay boşluğa düştüm. Prison Break izleyene kadar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı