ÖSYM Şifresi

Ahmet Yasir

Decapat
Arkadaşlar lise son sınıf öğrencisiyim, yarın MSÜ sınavı başvurusu için son gün ve benim ÖSYM'de kaydım yok. Yayınlanan başvuru merkezleri dışında kendi okulumuzdan bu işi halledebilir miyiz veya ÖSYM şifresi verirler mi? Yoksa sadece başvuru merkezinden mi yapabilirim?

YKS kılavuzunda kendi okulumuzdan yaptırabileceğimiz yazıyor fakat MSÜ kılavuzunda böyle bir şey bulamadım. Sizlerden bu konu hakkında bilgisi olan varsa veya daha önce yaptırmış olan varsa yazarsa mutlu olurum. ÖSYM şifresi almam yeterli olucaktır sanırım.

ÖSYM şifrenizi aldıktan sonra siteye girip başvuru sürecindekiler kısmından msüyü seçip başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerek fakat fotoğrafınızın sisteme girilmiş olması falan gerekiyor tek başınıza yapabileceğiniz bir iş değil diye biliyorum. Benim geçen sene rehberlik hocam halletmişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı