ÖTV zammı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet çıkaracağız.
Evet Lozan'da gizli maddeler vardı. Fakat sadece malum bir kesim biliyor. Demir çıkarıyoruz, çelik çıkarıyoruz. Hatta petrol bile çıkarıyoruz. Ama sadece bora yasak geldi. Anlıyorum gerçekten, Allah sana fikir vermesin, beyin versin her şeyden önce. Tabii araştırma yapmadığın için şuan bor çıkardığımızı da bilmezsin.

Hiç Amerika, İngiltere ve İsrail gelişen bir Ortadoğu ister mi? Onlar fırsat vermiyor ki. Neden PKK'lıların mağaralarından ABD yapımı silah çıkıyor? Hiç düşündünüz mü? Çünkü ABD bunlara destek veriyor.
Evet Lozan'da gizli maddeler vardı. Fakat sadece malum bir kesim biliyor. Demir çıkarıyoruz, çelik çıkarıyoruz. Hatta petrol bile çıkarıyoruz. Ama sadece bora yasak geldi. Anlıyorum gerçekten, Allah sana fikir vermesin, beyin versin her şeyden önce. Tabii araştırma yapmadığın için şuan bor çıkardığımızı da bilmezsin.
Eti Maden İşletmelerinde ne çıkarıyorlar? Bor. Ama bunları kullanamıyoruz ki.

Tartışma gereksiz yere uzadı. Türkiye madenlerini kullanabiliyor. Kullanıyor da. Ancak madenlerini daha çok çıkartabilmesi için yeterli teknolojiye sahip değil. 2023'de neler değişir, neler değişmez bilemeyiz. Ancak Lozan ve maddeleri değişmez. Eminim.

Güzel bir dönüş gördük. Çıkaracağızdan kullanamıyoruza döndün. Birazdan atacağım siteyle çıkarıp kullanıyorduk ya, kim öyle bir şey dedi dersin. Ayrıca konumuz PKK felan değil, onlar apayrı konular.

Bor Üretimi - BOREN - Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü

Tabii fikrini değiştirmek imkansız olacağı için sonu gov.tr olan bir devlet sitesine yalan diyebilirsin.

Hiç Amerika, İngiltere ve İsrail gelişen bir Ortadoğu ister mi? Onlar fırsat vermiyor ki. Neden PKK'lıların mağaralarından ABD yapımı silah çıkıyor? Hiç düşündünüz mü? Çünkü ABD bunlara destek veriyor.

Eti Maden İşletmelerinde ne çıkarıyorlar? Bor. Ama bunları kullanamıyoruz ki.
Kullanamıyoruz derken? Madem kullanamıyoruz neden çıkarıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı