Öylesine sohbet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba.
Önceki konu kilitlendiği için, uzun zamandır bunu yazmakla meşgul olmama ve bununla alakalı gönderdiğim rapora dönüş olmadığı için içimde kalmıştı. Kusura bakmayın.
Hiç üşenmiyor musun bu kadar alıntı yaparak upuzun mesajlar yazmaya?
Bugün profil fotoğrafınızı "S" olarak gördüm. Çok garibime gitti.
Gözünden kaçmamış.

Hiç üşenmiyor musun bu kadar alıntı yaparak upuzun mesajlar yazmaya?
Yok hocam ya, Lena kadar yormuyor beni Gıcık kedi odaya geliyor, kapıyı kapatıyorum. "Kapıyı aç." anlamında miyavlıyor. Açıp tekrar kapatıyorum, yine miyavlıyor. Prenses keyfi için evdeki herkesi oynatıyor

Gözünden kaçmamış.
Evet hocam, konunun birinde denk gelmişti

Tam sinirlik ve yorucu Benim kuşumda, huysuz kafesden alıyorum gidip koltuğa oturuyorum biraz oynuyoruz sonra gidiyor kafese yine tekrar, ediyor böyle ya da kendi geliyor gidiyor

Selamlar performans, ödevleri ancak bitti teslim ettim
Keşke profil mesajı olarak ilgili yeri söyleseymişim size

Tam sinirlik ve yorucu Benim kuşum da huysuz. Kafesden alıyorum gidip koltuğa oturuyorum, biraz oynuyoruz sonra gidiyor kafese yine tekrar, ediyor böyle ya da kendi geliyor gidiyor
Doğrudur hocam, sevimli oldukları için bir şey de diyemiyorsun. Bizimki de sonuna kadar kullanıyor bu durumu

@294144 hocam, söylemeyi unutmuşum. Bu son alıntıyı baktım konu kilitlenmiş, rapora da cevap gelmeyince "geri" yaparak kopyalamıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…