Özel Ekran Çözünürlüğü Oluşturma

tuyas1

Kilopat
HP Pavilion 15-AW003NT model laptop kullanıyorum. Çözünürlüğümü 1154x1080 yapmak istiyorum. AMD'nin ayarlarına girdim ama öyle bir ayar bulamadım. İnternetten biraz araştırdım PowerStrip'i buldum. Fakat onda da yapamadım.
Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Recep Baltaş bir konuda monitöre nasıl OC yapabileceğimizi anlatmıştı. Bahsettiği programda çözünürlük ayarı da var deneyin belki işe yarar.

Recep Baltaş bir konuda monitöre nasıl OC yapabileceğimizi anlatmıştı. Bahsettiği programda çözünürlük ayarı da var deneyin belki işe yarar.
Teşekkürler çözünürlük oluşturdum. Fakat ben bu çözünürlüğü Fortnite için istiyordum.
Çözünürlüğü oluşturup oyuna girince siyah ekran veriyor. Oyun çalışıyor sesi de geliyor ama siyah ekranda kalıyor. Sadece CRU ile oluşturduğum çözünürlüğü silince açılıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir ?

Başka oyunlarda olmuyorsa Fortnite bazında bir sorun olabilir.
Steam'den açtığım oyunlarda olmuyor ama diğer oyunlarda yine siyah ekranda kalıyor.
belki CRU'dan kaynaklı olabilir.Bu tarz başka bir program var mı ?

Son düzenleme:
Başka oyunlarda olmuyorsa Fortnite bazında bir sorun olabilir.
Fortnite o çözünürlüğü algılamıyor olabilir.
Bugün Nvidia ekran kartı olan bir bilgisayarda Nvidia denetim masasından yeni çözünürlük oluşturarak denedim ve oldu.Fortnite çözünürlüğü destekliyor CRU ile alakalı bir problem başka bir yöntemi var mıdır bu çözünürlük oluşturmanın ?

benim laptopumda mx110 var ve metin2 için 800x600 ekran çözünürlüğünü eklemek istiyorum nasıl yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…