Özel Harekat Phantom iadesi nasıl yapılır?

322269

Hectopat
Arkadaşlar selamlar. Şu an çok sinirliyim. Birisi hesabıma girip VP'mi harcamış, oyuna girmiş ve özel harekat Phantom almış. 4100VP'm vardı, şu an 2500 civarı VP'm var. Ne yapmalıyım? Yoru'nun Tarağı için çekmiştim VP'yi.

Bende karşılaştığım durumu söylüyorum gece pazarında Asil Odin alıp geliştirmeden 2 rekabetçi oyun oynayıp iade işlemini gerçekleştirdim ve bu 2 gün önce yaşandı. Bunun gibi geçmişte bir çok skin iadesinde bulundum. Eğer set alınmış veya geliştirme yapılmış ise iade almıyorlar.

En azından benim tecrüben bu yönde.
Zaten internet sitesinde yazanın aynısını buraya aktarıyorum ki insanlar buna göre işlem yapsınlar diye. İçeriğiniz iade edilemediğinde Riot Games'e bilet gönderdiğiniz zaman onlar da size aynısını söyleyecekler.

Sitede yazanı okuyun, iade edilebilir bir içeriğe sahipseniz iade işleminiz zaten gerçekleşir.

Zaten internet sitesinde yazanın aynısını buraya aktarıyorum ki insanlar buna göre işlem yapsınlar diye. İçeriğiniz iade edilemediğinde Riot Games'e bilet gönderdiğiniz zaman onlar da size aynısını söyleyecekler.

Sitede yazanı okuyun, iade edilebilir bir içeriğe sahipseniz iade işleminiz zaten gerçekleşir.

İade işleminiz başarıyla gerçekleşti diyor. Ama VP hala aynı.

24 saat içerisinde gelebilir bu tip oyun içi şeyler.(genellikle).
Ayrıca çok kısa sürede tamamlandı demiş o daha incelenmedi sanırım. Attığınız her destek için "başarıyla gerçekleşti" diyebilir bu iadenin yollanması tamamlandı demek. İncelenip ona göre tekrar geri verilecek muhtemelen.

İade işlemi yapıldıysa bir süre bekleyin. Sistemin işlemesi ve sonrasında hesabınıza VP miktarını eklemesi gerekiyor. Öncelikle içeriğin iade edilebilir olup olmadığı kontrol ediliyor.

24 saat içerisinde gelebilir bu tip oyun içi şeyler.(genellikle).

İade işlemi yapıldıysa bir süre bekleyin. Sistemin işlemesi ve sonrasında hesabınıza VP miktarını eklemesi gerekiyor. Öncelikle içeriğin iade edilebilir olup olmadığı kontrol ediliyor.

Hocam silahi geliştirmiş ve renk açmış. İade edilemez olması gerekmez mi? Riot'a ticket atacağım fakat 11.37'de almış silahı. O saatte bilgisayarım açıktı. Arkadaşım Google çerezlerine erişmişler gibi bir şey dedi. Ne yapacağım? Malwarebytes tarattım bir şey çıkmadı. Hitman Pro'dan tarattım 81 tane bir şey buldu silemiyorum süre dolduğu için.

Hocam 11.37 de almışlar. Arkadaşlarımdan biri olsa hepsi okulda olur. Bende okuldayım o zamanlar. Şifreyi değiştirdim ticket atacağım şimdi. Ne yazmalıyım?
1644931907881.png

Kaynak: Valorant
Evet dediği gibi "kullanılmamış" olması lazım ama siz şansınızı deneyin belki inisiyatif kullanıp eğer gerçekten hesabınıza başka biri girmişse iade kabul olabilir.

Eki Görüntüle 1305845
Kaynak: Valorant
Evet dediği gibi "kullanılmamış" olması lazım ama siz şansınızı deneyin belki inisiyatif kullanıp eğer gerçekten hesabınıza başka biri girmişse iade kabul olabilir.

Kullanıp kullanmadığını bilmiyorum ki. Görevlerde bazı şeylerin yarısına kadar yapmış. Ben dün görevler gelmeden oyundan çıkmıştım. Phantom'u kullanıp kullanmadığını bilmiyorum. Ticket attım.

Kullanıp kullanmadığını bilmiyorum ki. Görevlerde bazı şeylerin yarısına kadar yapmış. Ben dün görevler gelmeden oyundan çıkmıştım. Phantom'u kullanıp kullanmadığını bilmiyorum. Ticket attım.

Kullanmadıysa iade gerçekleşmesi lazım.
Ama silah kaplama seviyesini yaptıysa iade edilemez tarafta belirtimiş.

Kullanmadıysa iade gerçekleşmesi lazım.
Ama silah kaplama seviyesini yaptıysa iade edilemez tarafta belirtimiş.

Ben yapmadım çalan... Yapmış. Ticket attım inşallah iade edilir.
Evet arkadaşlar 4-5 günde vpmi iade ettiler. Tekrardan 4100 vpm oldu :D yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı