Özel Lise Nasıl?

Özel okullar aslında iyi ama artık iyice cozuttular yani demem o ki notlar yükseltiliyo öğretmenler tarafından neden peki para döktüğün için ve arkadaş ortamı kötü eğer illaki gidicem diyosan ben bi araştır derim

Özel okullara karşı bir ön yargı var. Özel okulda sonuçta MEB müfredatına göre egitim veriyor. Evet tiki kızlar var. Ama onlarla takılmasan bir problem olmaz. Ve bence cogu özel okul devlet okullarından daha kaliteli. Ayni zamanda eger burslu geliyorsanız asil siz hava atarsınız parayla gelenler degil. Dersleri düzgün olan kraldı bizim okulda.1. 2. 3. diye okulun panosuna yazılıyordu. Bir de eğer bir sporla ilgileniyorsan okul takımına girmeye calis. Derslerinizi etkilemez ama ayni seyi 8. ve 12. sinin için söyleyemem.
Bu mesajı senin için atmadım. Cünku tarihe bakılırsa şu an universitedesin ya da mezun oldun. Buradaki yazi iyi okullar için. Kotu özel okul, okul degil darphanedir.

(Bilgisayar yurt dışından geldigi için oto düzeltme olmayan yerlerde problem olabilir.)

Bence kolejlerin tek avantajı sosyal faaliyetleri bol. Yüzmesi var, tenisi var, biniciliği var, var da var.

Katılıyorum. Bazilari egitim olarak eşit ve sonuçta devletten daha iyi oluyorlar. Ama egitimi kötü olanlara ne kadar sosyal aktivite yaparsan yap. Egitim yoksa bir hiçtir.

(Yukarida yazdigim gibi)

Geri
Yukarı