Özel okul öğretmenliği nasıldır?

SudeDalman34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar özel okulda öğretmenlik nasıl? Maaşları, tatilde para kesilme olayı, özel kolejler (sınav, final, okyanus)

Geneli asgari ücretli, hafta sonu da çalıştırmaları muhtemel. Klasik özel sektör. Öğretmenliğin iyisi devlette.

Çoğu asgari ücret, yarısı sigorta dahi yapmıyor ekders ücreti yok.

Arkadaşlar özel okulda öğretmenlik nasıl? Maaşları, tatilde para kesilme olayı, özel kolejler (sınav, final, okyanus)
Fabrikaya gitseniz daha az yorulursunuz öyle anlatayım

Kötü acayip kötü özel okulda okuyorum ama öğrenciler o kadar şımarık ki, adamlar yedekte öğretmen var diye öğrenciye ters davrandı diye öğretmeni gönderiyorlar, asgari ücretle çalışıyor diye biliyorum hafta sonu etüt oluyor akşam etüt oluyor kalıyosun.

Hiç öğretmenleriniz öğretmenlik okumayın vs falan diyor mu benim yaşım 22 artık okulla ilgili çok birşeyim kalmadı

Özel okul yerine kurs ya da dershane bak, bölümün ne?
Besyo, okumayı düşünüyorum 22 yaşındayım

Önerim çok bilinmeyen özel okullar daha iyi olur aynı şeyler olur ama daha rahat olurlar kafan rahat olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…