Özür dilerim

Furkan Nural

Hectopat
Merhabalar, ben bir konu açıyordum birinin korsana destek vermesi hakkında, sonrada konunun çok saçma olduğunu ve makaleye açtığımı fark ettim. Sonra konu uzun zaman gözükmedi. Bende sanırım Technopat ekibi konuyu kaldırdı saçma olduğu ve yanlış yere açıldığı için. Birkaç gün sonra ne göreyim, konu açılmış ve insanlar haklı olarak konunun saçma olduğunu ve yanlış yere açıldığını söylemeye başladı. Kesinlikle makale kasmak gibidir bir amacım yoktu. Şimdilik konudan yine haber yok. Bana yazan kişiler umarım bu konuyu görür. Herkesten özür dilerim.

Peki bu konunun konu dışı olmasına ne demeli?

konu kaldırılmış yine sanırım.
Konu dışı olması bir şey değiştirmiyor. Boş bir konuysa konu dışı olsa bile boştur. Siz boş bir konu açmışsınız, sonra gelip onun özrünü dilemek için gene konu açmışsınız.

Konu dışı olması bir şey değiştirmiyor. Boş bir konuysa konu dışı olsa bile boştur. Siz boş bir konu açmışsınız, sonra gelip onun özrünü dilemek için gene konu açmışsınız.
Arkadaşın açtığı konuya karşı kullanıcılar tepki göstermiş. Arkadaş da makale kasmak gibi bir amacının olmadığını haber vermek için bir konu açmış. Demek ki kendini bu konuda rahatsız hissetmiş. Şahsen, böyle bir konu açmazdım ama bu konunun neresinin "boş" olduğunu anlayamadım. Bence sizin yorumunuz boş bir yorum.
Birkaç gün sonra ne göreyim, konu açılmış ve insanlar haklı olarak konunun saçma olduğunu ve yanlış yere açıldığını söylemeye başladı.

Arkadaşın açtığı konuya karşı kullanıcılar tepki göstermiş. Arkadaş da makale kasmak gibi bir amacının olmadığını haber vermek için bir konu açmış. Demek ki kendini bu konuda rahatsız hissetmiş. Şahsen, böyle bir konu açmazdım ama bu konunun neresinin "boş" olduğunu anlayamadım. Bence sizin yorumunuz boş bir yorum.
Hocam bu konudaki son mesajım. Tabi ki sizin görüşünüze göre ben haksızımdır belki. Fakat burada arkadaşın açtığı makaleyi ben mesela görmedim. Technopat Sosyal'in ana sayfasında 15 tane konu gözüküyor. Mesela bu konu yerine bilgim olan bir konuda sorulan bir soruya cevap verip birisine yardımcı olabilirdim. Ben şu yüzden boş dedim, bu konu yerine insanlar bilgisi olan alanda sorulmuş bir soru görüp o kişiye yardımcı olabilir belki. Yoksa bu konu boş da olsa dolu da olsa çok umurumda değil.

Bence saçma konu açmışsınız. Herkesin orijinal alacak parası olmayabilir.
Zaten bunun farkına vardığım için silmeye çalıştım.
Hocam bu konudaki son mesajım. Tabi ki sizin görüşünüze göre ben haksızımdır belki. Fakat burada arkadaşın açtığı makaleyi ben mesela görmedim. Technopat Sosyal'in ana sayfasında 15 tane konu gözüküyor. Mesela bu konu yerine bilgim olan bir konuda sorulan bir soruya cevap verip birisine yardımcı olabilirdim. Ben şu yüzden boş dedim, bu konu yerine insanlar bilgisi olan alanda sorulmuş bir soru görüp o kişiye yardımcı olabilir belki. Yoksa bu konu boş da olsa dolu da olsa çok umurumda değil.
Hocam siz birde diğer konu dışı konuları görseniz😊
Özür dilerim deyince sanki yeni bir Erdem Alsırt vakası geliyor gibi olmuş:)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı