Özürlü devamsızlık 10 günü geçerse belge alınabilir mi?

canaydo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar özürlü devamsızlığım 9,5 gün. Belge alamamak için kaç olması gerekiyor? 1-2 gün daha özürlü devamsızlık yapsam alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, özürsüz devamsızlığınızın 5 gün olmaması önemli olan.

Özürsüz devamsızlık maksimum 10 gün. Bu 10 günün 5,5'i kullanılırsa belge alma hakkı olmuyor. Özürlü devamsızlık süresi ise maksimum 20 gün.

Aynen zaten benimki ikisinden de çok uzak özürsüz devamsızlığım 0 özürlü 10.5 gün oldu hiçbir problem çıkmıyor sanırsam
Çıkmaması gerekiyor bildiğim kadarıyla ki zaten bizim okulda sıkıntı çıkacağında öğrenciyi bilgilendiriyorlar öncesinde, sizin okulunuzda da yapıyorlardır bunu bence.

Özürsüz devamsızlık olayı değişti, içeriden bildiriyorum. E-okul, devamsızlığı 5 günün üzerinde olanlara da belge verdi. Bu döneme ait değişiklik olabilir ama kalıcı bir uygulama da olabilir. Cuma karne alırken devamsızlıktan dolayı belge alamayacaklar için bir sürpriz geliyor.

Özürsüz devamsızlık olayı değişti, içeriden bildiriyorum. E-okul, devamsızlığı 5 günün üzerinde olanlara da belge verdi. Bu döneme ait değişiklik olabilir ama kalıcı bir uygulama da olabilir. Cuma karne alırken devamsızlıktan dolayı belge alamayacaklar için bir sürpriz geliyor.
Olması gereken de buydu; 10 günü geçen kalsın tamam iyi hoş ama 5 günü geçen neden belge alamıyor ki? Aşırı saçma bir uygulamaydı bence, kalktıysa 5 gün kuralı yüzünden belge alamayacak arkadaşlar adına sevindim.

Geri
Yukarı