Özürsüz Devamsızlık Kaç Gün?

• Konuyu başlatan XAX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

XAX

Decapat
Arkadaşlar sormak istedim devamsızlığım tam 10 şuan ancak sildireceğim. Şu an ben kaldım mı? Geçtim mi?

Şu anda tam olarak kalıyorsunuz. 10 gün ve üstü kalıyor, 5 gün ve üstü belgi alamıyorsunuz.

Bir şey olmaz. Ders ortalaması 50 ya da üstü ise ve toplam devamsızlığın 30 günden fazla değil ise geçersin.

Bir şey olmaz. Ders ortalaması 50 ya da üstü ise ve toplam devamsızlığın 30 günden fazla değil ise geçersin.
Öyle düşündüğünüz gibi olmuyor. 10 gün olduğu zaman direkt kalıyorsunuz. Bir arkadaşım vardı ortalaması 87'idi fakat 10 gün devamsızlıktan kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır veli gidip sildirebilir. Dilekçe verip öğrencinin yanında olduğunu yazması yeterli.
Öyle düşündüğünüz gibi olmuyor. 10 gün olduğu zaman direk kalıyorsunuz. Bir arkadaşım vardı ortalaması 87'idi fakat 10 gün devamsızlıktan kaldı.
Bu sene mi oldu?

Lisede karnende özürsüz 10, toplamda 30 gün devamsızlığı geçerse sınıf tekrarı yaparsın. Geçerse diyorum. o sayılarda olması sorun değil. İnsanlar özürlü 20 gün diyor. Önemli olan toplam miktar, tanımda öyle geçiyor. Şu an özürsüz 10 günü geçtiyse bile velini çağırıp dilekçe vb. işlemlerle, olmazsa ufak rüşvet ile özürlüye transferini gerçekleştirebilirsin. Dediğim gibi tam olarak 10 olması sıkıntı değil, geçmesi sıkıntı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…