Office 2010 Professional 32 Bit Windows 7 32 Bit ISO dosyası nasıl bulunur?

Daha fazla  
Merhaba, Office 2010 Professional Windows 7 32 Bit ISO dosyası arıyorum fakat bir türlü bulamadım. İnternette Professional Plus var fakat benim lisansım sadece Professional için o yüzden o kurulumda keyimi kabul etmiyor. Elinizde ISO dosyası varsa yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Microsoft, Windows 7 ve Office 2010 indirmelerini sitesinden kaldırdı. Ancak Torrent vb yerlerden indirip o şekilde anahatar girebilirsiniz. Ama size önerim daha güncel bir sürüm için key satın almanız. Uygun fiyatlı ürün anahtarları mevcut.

Maalesef Torrent olarak bulamadım Recep bey. @izmirkartali sizin attığınız sitede de aradığım paket bulunmuyor. Teşekkürler yorumlarınız için.

Acaba Professional Plus paketinin kurulumunda gelen seçeneklerden visio, account gibi Plus versiyonuna giren programların kurulumunu kaldırsam hakkında kısmında Plus ibaresi kalkıp keyim çalışır mı? Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Maalesef Torrent olarak bulamadım Recep bey. @izmirkartali sizin attığınız sitede de aradığım paket bulunmuyor. Teşekkürler yorumlarınız için.

Acaba Professional Plus paketinin kurulumunda gelen seçeneklerden visio, account gibi Plus versiyonuna giren programların kurulumunu kaldırsam hakkında kısmında Plus ibaresi kalkıp keyim çalışır mı? Bu konu hakkında bilginiz var mı?
TechBench by WZT (v4.1.1) burada 32 bit de bulunuyor Office 2010.

Geri
Yukarı