Office 365 5 PC Mac satın alarak ürün etkinleştirme yapabilir miyim?

Drois

Kilopat
Daha fazla  
Office 365 5 PC Mac - 1TB OneDrive Orjinal Kullanıcı bu ürünü satın alsam. Ürün etkinleştirme yapabilir miyim?

Sorun ile alakası yok ama üniversite öğrencilerine Office 365 ücretsiz eğer üniversite okuyorsan.

Sorun ile alakası yok ama üniversite öğrencilerine Office 365 ücretsiz eğer üniversite okuyorsan.

Onun için öğrenci işlerinden okul üzerinden mail almak gerekiyormuş. Okula gidemiyorum ben şu anda.

Okulunuzun bilgi sisteminde posta bölümü olması lazım. Ege üniversitesinde öğrenci bilgi sisteminde posta bölümü var her ogrencinin kendi posta kutusu var. Office365 sitesinde öğrenciler için ayrı bölüm var bakabilirsiniz.

Onun için öğrenci işlerinden okul üzerinden mail almak gerekiyormuş. Okula gidemiyorum ben şu anda.
Onu tam olarak nasıl ala biliyoruz?

Merhaba,

Okulunuzdan e-posta adresi almak istiyorsanız fiziken orada bulunmak zorunda değilsiniz. Bilgisayarıma Windows 10 Education kurmak ve Office 365 indirmek amacıyla e-posta almak için okulumun bilgi işlem dairesine e-posta yolladım. Hızlıca dönüş yaptılar. Okul giriş kartınız yanınızdaysa sorun olmayacağını düşünüyorum.

Sevgiler,

Merhabalar , office masaüstü uygulaması için indirme yapılabiliyor mu? Üniversite girişiyle sadece online ortamda kullanabiliyorum. Desktop olarak nasıl kullanabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…