Office 365 uygulamalarını kaldırmak

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Üniversitenin lisanslı Office 365 hesabım var ancak indirme ve kurma kısmında herhangi bir şekilde seçme seçeneği yok. Microsoft'un kendi sitesinde şöyle yazıyor.
" 2013’ten bu yana Office’in abonelik sürümleri ve abonelik dışı sürümleriyle hangi Office uygulamalarını yüklemek istediğinizi özel olarak seçemezsiniz. Öte yandan kullanmayı planlamadığınız uygulamaların kısayollarını silebilirsiniz. "

Ancak ben kullanmadığım uygulamaların kalmasını ve bilgisayarda yer edinmesini istemiyorum. Program kaldırma kısmında da Office 365 adıyla tüm programlar var sanırım. Bunlardan istediklerimi kaldırabilmem mümkün mü?

Kendi yaptığım bir deployment tool var. İhtiyacını görür. İstersen link atayım. (MS Office serverlarından indirme yapıyor. İndirme yavaş sürebiliyor. Ve garıp bir şekilde defender bazen virüs olarak algılıyor.)

Hocam dosyalara falan da bayağı baktım da Office uygulaması haricinde başka bir uygulama yok. Tekrar silip indirmek istemiyorum, kaldırabildiğim bir iki tanesi oldu. Başlangıçta açılanları kaldırdım şu an sorun yok.
Konu kilitlenebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…