Office Lisans Anahtarı Nereye Yazılır?

HiwatariKai

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar aşağıda siteden lisans anahtarı satın almayı düşünüyorum. Bilgisayarım yeni, içerisinde Office uygulamaları mevcut değil. Bu lisans anahtarını satın alınca nereye yazmalıyım? Bir şeyler indirmem gerekiyor mu?

Çözüm
İlk önce gerekli sürümü indirin. Zaten kurulunca size soracaktır.

Çözüm
Hocam orijinal sitesinden indirme şansım var mı? Office uygulaması var bilgisayarda aşağıda fotoğrafını paylaştım. Oradan yükle diyince Microsoft 365 indirme seçeneği çıkıyor. Aynı şey mi oluyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (82).png
    Ekran Görüntüsü (82).png
    25,2 KB · Görüntüleme: 60
Hocam orijinal sitesinden indirme şansım var mı? Office uygulaması var bilgisayarda aşağıda fotoğrafını paylaştım. Oradan yükle diyince Microsoft 365 indirme seçeneği çıkıyor. Aynı şey mi oluyor?
Hayır hocam. 365 farklı. Bizim araç ile güvenle indirebilirsiniz. Orijinal olarak iniyor. Endişelenmeyin. Hayırlı olsun.

Hocam orijinal sitesinden indirme şansım var mı? Office uygulaması var bilgisayarda aşağıda fotoğrafını paylaştım. Oradan yükle deyince Microsoft 365 indirme seçeneği çıkıyor. Aynı şey mi oluyor?

365 süreli hocam yıllık ödenir. 2019 ise bir kere ücret ödersin ömür boyu kullanırsın.

Ürün anahtarım var seçeneğine basın ve ürün anahtarınızı girin. Size ürün anahtarınıza uygun installer'ı indirtecek. Aynısını ben de yaptım, Office 2019 kurulumu yapmıştı. 365 yazması bir şey ifade etmiyor.

Geri
Yukarı