Offline Oyun Tavsiyesi

--Valve Pack bakmanı öneririm. CS GO hariç :).
--Point & Click oynarsan; Castle Clicker, Crusaders of the Lost Idols, Loot Hero DX, Tap Heroes, Tap Adventure: Time Travel.
-- Yarış/Spor; Street Racing Syndicate, NFS Most Wanted, NFS Underground 1 ve 2, NFS Carbon, Hot Pursuit, ETS2.
-- Hayatta Kalma; Don't Starve Together, The Flame in The Flood, Eski Tomb Raider oyunlları.
-- Strateji; Age of serisi, Agent Awesome, EU4, Total War serisi.
-- Puzzle/Bulmaca; Fabric, Friday the 13th: Killer Puzzle , Zup serisi.
-- Korku/Gerilim; Alan Wake 1 ve 2, DISTRAINT: Deluxe Edition, Outlast, Residen Evil eski oyunları, Silent Hill, Layers of Fear, Fahrenheit: Indigo Prophecy, Dead Rising 1, 2 ve 2.5 (diğer oyunlarını açmayabilir.), Amnesia serisi (bu seriyi açar mı bilemiyorum).
-- Ortaya karışık; COD 2, Medal of Honnor, Burnout, PES 13, FIFA 14, PES 6, Metro 1 ve 2, Fortified, A new beginning, Finding Paradise, bir de "Teltalle" oyunları.

Aklıma şuan bunlar geliyor :)

OpenTTD önerebilirim. Amacınız Kara,Deniz,Tren ve Havayolu araçları ile şehirlerde para kazanmaya çalışmak. Hala oynanabilir GTA:SA olabilir.

O tür oyunlara ısınamıyorum.
GTA:SA olabilir.

Half-Life öneririm 2 serisi de rahat kaldırır. Steam indirmlerinde ikisini birlikte 3-3.5 TL ye alabilirsiniz.

Half-Life serisinden sıkıldım artık.Herkes onu öneriyor. :)

Metal Gear Solid Rising Revengeance. Hikaye bilgisi gerektirmeyen spinoff bir hack'n slash oyunudur.

Metal Gear Solid serilerini sevmiyorum ama bakacağım.

GOG sitesinde satılan oyunlara göz atmanı öneririm.
GOG.com
Genelde eski ve İndie yapımları yayınlıyorlar. Bu oyunların çoğu sisteminde rahatça çalışacaktır.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth - Season Pass on GOG.com
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel on GOG.com
Call of Juarez on GOG.com

Ayriyeten yakın zamanda başladığım JRPG olan YS serisini öneririm.
Steam Search

Zaten GOG.com'dan Enter the Gungeon adlı bir oyunu oynuyorum.

Belki.

PC Building Simulator, Game Dev Tycoon...

Olabilir.Önceliğim bu olacak.

Euro Truck Simulator 2
oynayabilirsin.

Direksiyon olmayınca bir yerden sonra sıkıyor.

--Valve Pack bakmanı öneririm. CS GO hariç :).
--Point & Click oynarsan; Castle Clicker, Crusaders of the Lost Idols, Loot Hero DX, Tap Heroes, Tap Adventure: Time Travel.
-- Yarış/Spor; Street Racing Syndicate, NFS Most Wanted, NFS Underground 1 ve 2, NFS Carbon, Hot Pursuit, ETS2.
-- Hayatta Kalma; Don't Starve Together, The Flame in The Flood, Eski Tomb Raider oyunlları.
-- Strateji; Age of serisi, Agent Awesome, EU4, Total War serisi.
-- Puzzle/Bulmaca; Fabric, Friday the 13th: Killer Puzzle , Zup serisi.
-- Korku/Gerilim; Alan Wake 1 ve 2, DISTRAINT: Deluxe Edition, Outlast, Residen Evil eski oyunları, Silent Hill, Layers of Fear, Fahrenheit: Indigo Prophecy, Dead Rising 1, 2 ve 2.5 (diğer oyunlarını açmayabilir.), Amnesia serisi (bu seriyi açar mı bilemiyorum).
-- Ortaya karışık; COD 2, Medal of Honnor, Burnout, PES 13, FIFA 14, PES 6, Metro 1 ve 2, Fortified, A new beginning, Finding Paradise, bir de "Teltalle" oyunları.

Aklıma şuan bunlar geliyor :)
Valve Pack'in bazı oyunları olabilir.
Point & Click oyunları sıkıcı geliyor.
Yarış oyunlarını değerlendireceğim.
Hayatta kalma oyunları eh işte.Olabilir.
Strateji olmaz bana göre değil.
Puzzlelarda iyi değilim. :(
Korku oyunlarını asla oynayamam.
Ortaya karışık güzelmiş. :)

Öneriler için teşekkürler, hepsini dediğim gibi değerlendireceğim.

O tür oyunlara ısınamıyorum.
GTA:SA olabilir.

Half-Life serisinden sıkıldım artık.Herkes onu öneriyor. :)

Metal Gear Solid serilerini sevmiyorum ama bakacağım.

Zaten GOG.com'dan Enter the Gungeon adlı bir oyunu oynuyorum.

Belki.

Olabilir.Önceliğim bu olacak.

Direksiyon olmayınca bir yerden sonra sıkıyor.

Valve Pack'in bazı oyunları olabilir.
Point & Click oyunları sıkıcı geliyor.
Yarış oyunlarını değerlendireceğim.
Hayatta kalma oyunları eh işte.Olabilir.
Strateji olmaz bana göre değil.
Puzzlelarda iyi değilim. :(
Korku oyunlarını asla oynayamam.
Ortaya karışık güzelmiş. :)

Öneriler için teşekkürler, hepsini dediğim gibi değerlendireceğim.
korku bende oynamam pek ama steamde var :D Bir ara korkumu yenip oynayacağım hehehe. Strateji emin ol alışırsan zevk alırsın. Gerekirse küçük hileler ile oyna oyunu. Çok hayatta kalma oyunu oynadım aslında fakat şuan aklıma gelmiyor.

Terraria öneririm fiyatı 18 TL indirimde 9 TL olabiliyor. Kesinlikle öneriyorum. İnternet gerekmiyor boss kesip saatlerce eşya bulmaya çalışacağınız zaman zaman sadece bir boss' u kesmek için saatlerce uğraştığınız bir oyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı