Ofis için 1300 TL sistem toplama

Azmich

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Psikolog
Profil Kapağı
1524498912
Arkadaşlar merhaba, bu konuyu yaklaşık 2-3 hafta önce de açmıştım fakat malumunuz dolar ve fiyatlar arttı derken tekrar konu açmak zorunda kaldım.

Eski iş yerime alacağım için benim toplama gibi bir imkanım yok kasayı, kendileri de toplayamazlar. O yüzden tek bir siteden almamız lazım. Monitöre gerek yok, tahmin edeceğiniz üzere ekran kartına da. :)

Yardımcı olan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. :kedi::kedi:

Aslında kafama takılan şu arkadaşlar; çok üst düzey kullanıcı değil bu bilgisayarı alacağım kişiler. SSD alsak hani acaba sorun yaşarlar mı? Kafamı kurcalayan bu.

Alsak SSD'yi çok doldurdular falan proplem çıkar mı? En büyük derdim bu.

Bunu kullanacak kişilere bizzat sormalısın. "240 GB alan işinizi görür mü acaba?" diye. Kullanıcakları programları ve kaplayacak hafızayı onlar bilir. :)

Ben kendimce biliyorum, kullanmayacaklar ama şimdi teknik olarak ben yanlarında olamayacağım için endişeleniyorum. O yüzden harddisk almakta karar kıldım fakat sistemi toplayamadım beyler. Rica etsem birisi toplayabilir mi benim için?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı