Ofiste orijinal oyun alabilir miyiz?

Ömer Erten

Kilopat
Arkadaşlar ben çalışıyorum 8 Eylül'e kadar. 8 Eylül'den sonra eğer kısmet olursa Technopat ofisine gelmeyi düşünüyorum. Belli sebep dolayı Paybyme kartı alamıyorum. Ofiste orijinal oyun alabilirmiyiz.

Technopat bir teknoloji sitesidir. Ofiste sadece site yönetimi siteyi geliştirmek için çalışmaktadır. Ofiste oyun dagıtımı satışı yoktur.
(Tahminimce ki kesin öyledir.)

ininal kart al. Pek çok konuya şunu yazdığım için reklam yapıyorum sanacaklar ama cidden neden Payby.me'yi bekleyip kampanyayı kaçırıyorsunuz (senin için demiyorum) veya Payby.me alamıyorsanız ininal almıyorsunuz merak ediyorum :) Pek çok konuda gördüm bunu. Bazı arkadaşlar Steam Yaz İndirimleri'ni kaçırdı Payby.me Kart'ı gelmedi diye. 5 TL bir ücret verip ininal al, kampanyayı kaçırmaktan iyidir.

Arkadaşlar biz bir bilgisayar dükkanı değiliz. Bir bir teknoloji basınıyız. Dükkan olsaydık "ofis" açmazdık, mağaza açardık. Beyoğlu'nda değil Mecidiyeköy'de olurduk. Bişey satmıyoruz :) Ama müsaitsek , sizi ağırlayabiliriz. Gelmeden ön telefonumuzu arayıp durumu sorun aksi takdirde kapı üstü bir sohbet ile sizi ağırlamak zorunda kalabiliriz.

Arkadaşlar biz bir bilgisayar dükkanı değiliz. Bir bir teknoloji basınıyız. Dükkan olsaydık "ofis" açmazdık, mağaza açardık. Beyoğlu'nda değil Mecidiyeköy'de olurduk. Bişey satmıyoruz :) Ama müsaitsek , sizi ağırlayabiliriz. Gelmeden ön telefonumuzu arayıp durumu sorun aksi takdirde kapı üstü bir sohbet ile sizi ağırlamak zorunda kalabiliriz.

8-9 Eylül'de bir aksilik çıkmazsa geleceğim. Oralara hiç gitmedim. Bu sayede hem sizi hem de oraları göreceğim.

ininal kart al. Pek çok konuya şunu yazdığım için reklam yapıyorum sanacaklar ama cidden neden Payby.me'yi bekleyip kampanyayı kaçırıyorsunuz (senin için demiyorum) veya Payby.me alamıyorsanız ininal almıyorsunuz merak ediyorum :) Pek çok konuda gördüm bunu. Bazı arkadaşlar Steam Yaz İndirimleri'ni kaçırdı Payby.me Kart'ı gelmedi diye. 5 TL bir ücret verip ininal al, kampanyayı kaçırmaktan iyidir.

Paybyme almama izin vermeyen ailem ininal almama hiç izin vermez. Keşke kargo olarak değilde normal olarak kendimiz alabilsek Paybyme kartını.

- - - Güncellendi - - -

Tabi getiririm. Ofisteki parçalara bakmak Recep Baltaş ve Ali Güngör(Ofiste başkalarıda var tabi ama şuan hatırlamıyorum :D ) abileri görmek için sabırsızlanıyorum. Yaşım 14 ne kadar konuşabiliriz bilemem. Bu arada gelmeden önce Arayın demişsiniz Recep abi telefon numaranız nedir ?

Tabi getiririm. Ofisteki parçalara bakmak Recep Baltaş ve Ali Güngör(Ofiste başkalarıda var tabi ama şuan hatırlamıyorum :D ) abileri görmek için sabırsızlanıyorum. Yaşım 14 ne kadar konuşabiliriz bilemem. Bu arada gelmeden önce Arayın demişsiniz Recep abi telefon numaranız nedir ?

Benden de çok çok selam söyle tamam mı...
Technopat Bir GÜNGÖR YAYINCILIK Yayınıdır
Sahibi ve Genel Müdürü:
Muhammet Berker Güngör
Adresi:
Şehit Muhtar Mahallesi, Zambak Sokak
Gümüş Gerdan Apt. No: 3 D: 6
Beyoğlu – İstanbul PK: 34435
Telefon Numarası: 0212-523 06 11
E-posta: bilgi [et] technopat.net

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı