Oksijen suyu ile saç rengini açmak

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi geceler herkese. Saç stilim görseldekinin aynısı :D Sadece siyah hali. Eskiden benimde saçlarım hafif sarı gibiydi kumral gibi. Şu an maalesef siyah sadece sakal ve bıyıklarım sarımsı çıkıyor :D Sormak istediğim şudur ki, oksijen suyu kullansam (daha önce yapmış birisine yaptırsam) herhangi bir faydası dokunur mu? Eski halini alması için...

6febbd2a40f99db119d80fb118b9adc1.jpg

Eski halini almaz, siyah uzamaya devam eder. "Dibim gelmiş ya." diyip durursunuz benim gibi, sonra tekrar boya. Ben siyaha boyuyorum gerçi, saçım da kahverengi olduğundan çok belli olmuyor ancak sarı ile çok belli olur.

Eski halini almaz, siyah uzamaya devam eder. "Dibim gelmiş ya." diyip durursunuz benim gibi, sonra tekrar boya. Ben siyaha boyuyorum gerçi, saçım da kahverengi olduğundan çok belli olmuyor ancak sarı ile çok belli olur.
Çok hevesliyim hocam ya iyice resimdeki gibi görünmesine inanın...

Çok hevesliyim hocam ya iyice resimdeki gibi görünmesine inanın...
Hocam açtırabilirsiniz, kısa süreliğine tam orada gördüğünüz gibi durur zaten. Ama kısa süre sonra gerçek saç renginiz arkadan sırıta sırıta uzar ve çok iyi gözükmez şahsen. Her ay uzayan kısmı tekrardan açtırabilirim, buna üşenmem derseniz yaptırabilirsiniz.

Arkadaşlar iyi geceler herkese. Saç stilim görseldekinin aynısı :D Sadece siyah hali. Eskiden benimde saçlarım hafif sarı gibiydi kumral gibi. Şu an maalesef siyah sadece sakal ve bıyıklarım sarımsı çıkıyor :D Sormak istediğim şudur ki, oksijen suyu kullansam (daha önce yapmış birisine yaptırsam) herhangi bir faydası dokunur mu? Eski halini alması için...

Eki Görüntüle 959807
Küçükken kömür gibi olan saç açık kahveye döndü. Bir şey yapmadım.

Geri
Yukarı