Okul, çizim ve video için tablet önerisi

Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere kaliteli bir şekilde video izleyebileceğim, çizim yapabileceğim ve internette okuma yaparken konfor sağlayacak bir tablet arıyorum. Her işimi bilgisayarın başında kütük gibi oturarak yapmaktan sıkıldım. Rahat bir şekilde oturarak iş yapmak istiyorum.

Samsung Galaxy S6 Lite. Yanında kalem ile geliyor zaten çizim işini kolayca halledersin. Samsung çizim uygulamaları da mevcut zaten pratik yapabilirsin. Aynı zamanda kalemi olduğu için okulda not tutarken kolaylık sağlarsın. Video izleme konusunda gayet yeterli zaten. Kalem ile yapamayacağın iş olursa en kötü bir OTG kablosu alıp Samsung dex ile mouse ve klavye bağlayıp tüm işini çözersin bilgisayar gibi. Her öneri isteyene İpad ve İphone öneren fanboylara güvenme. 😂

Son düzenleme:
Başlıkta da belirttiğim üzere kaliteli bir şekilde video izleyebileceğim, çizim yapabileceğim ve internette okuma yaparken konfor sağlayacak bir tablet arıyorum. Her işimi bilgisayarın başında kütük gibi oturarak yapmaktan sıkıldım. Rahat bir şekilde oturarak iş yapmak istiyorum.
Okumak konforlu olur mu bilemiyorum ama diğer işlerinizi çok iyi yapabilecek tek tablet var bana göre o da ipad air 4 veya 5. Düz ipad almanı önermem çünkü air ile kıyaslarsak birkaç özelliği kırpılmış. Kalem de alırsanır ilerleyen günlerde çok memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Play, Store veya Google ihtiyacınız falan olursa Mi Pad 5 var ama gerek yok derseniz Matepad 11. Çünkü Huawei yazılımı, kalitesi vs. ile daha çok güven veriyor.

Geri
Yukarı