Okul Değiştirme

• Konuyu başlatan lowalogan1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
7 sıradaki seçimim geldi okul müdürü çok şey yaptı onaylamaya gitmiştim adam 254'le bunlar olmaz dedi 84 puanlık okul yazdı çok saçma ya iyi okullar önemli değil mesleğe devam etmek istiyorum başka bir okula gidersem sevinirim. Bekir Öztürk yardımcı olabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan için nakiller hala devam ediyor Ekim ayı sonuna kadar haftalık periyotlarla Ekim ayıdan sonra aylık periyotlarla devam edecek hala vaktin var.Sistem öyle saçmalıklarla doldu ki 7. 8. sıradaki okullara yerleştirilen öğrenciler ilk sırada yazdıkları okullara gidebiliyorlar.Kendimden biliyorum bende 9.sınıf öğrencisiyim okula 438 puanla girdim 11.sıradan taban puan 420 idi şuan 380 e düşmüş durumda ve ilk sıradaki tercihime yani 465 puanlık liseye geçebiliyorum.

Yalan ya öyle şeyler. Bugün benim okuluma meslek lisesinden eleman nakil oldu. Mecidiyeköy Anadolu Lisesi. Gelebilirsen seni de bekleriz. Okulun normalde puanı 390 civarıydı. Sonra ne olduysa puan 250 civarına düştü. Meslek, imam hatip ne varsa herkes geldi okula. Öyle geçiş yapılamıyor diye bir şey yok. Nakil dilekçesi ile her şey mümkün. Tek sorun bu hafta sondu. Yani artık her ay sadece 1 kez dilekçe yazabileceksin. Kesinlikle girebileceğin bir yeri yazarsan girersin. Gidip çok yüksek yerleri yazma vakit kaybı olur. Tavsiyem puanın yetiyorsa anadolu lisesine gitmen.
2013 2014 Eğitim Öğretim Yılında Olmuyordu valla.

Bir okula nakil başvurusunda bulundum puanım 254 idi o okul ise 234 puanlı 19 da kontenjan var gelme ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı