Okul müdürü isterse sınıfı dağıtabilir mı?

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
Bugün okul müdürümüz sınıfa girerek sizin sınıfı 2. dönem dağıtacağız dedi. Ben daha yeni sınıf değişikliği yaptım yani ara tatilden beri yeni sınıfımdayım okul müdürünün böyle bir hakkı var mı? Ve sınıf öğretmeninin sınıfa gelip hepinizin sınıfı değişecek diye tehdit etmeye hakkı var mı?
Not: Lise 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün okul müdürümüz sınıfa girerek sizin sınıfı 2. dönem dağıtacağız dedi. Ben daha yeni sınıf değişikliği yaptım yani ara tatilden beri yeni sınıfımdayım okul müdürünün böyle bir hakkı var mı? Ve sınıf öğretmeninin sınıfa gelip hepinizin sınıfı değişecek diye tehdit etmeye hakkı var mı?
Not: Lise 2.
Bildiğim kadarıyla müdür sınıfdaki kişileri başka sınıfa koyabilir veya dağıtabilir ama aynı şeyi öğretmen için diyemeyeceğim. Öğretmen müdüre söyler. Müdür yapmak isterse yapar. Müdüre kalmış bir şey yani.

@misterscofield @Şimşek McQueenn @Karakurt5877 @walter wick pimpirikli bir coğrafya hocası var sınıftan sinirle çıktı sınıfı terk etti diye bunları yapıyorlar.

Hocam iyileri var elbet ama hocalar hoca değil. 4 yıllık üniversite okuyup direkt öğretmen olunuyor bu sistemde. 22 yaşındaki genç daha annesine hayır diyemezken koca sınıfın dikkatini nasıl toplayacak? Arkadaşlarıyla konuşamazken sınıfla nasıl ders işleyecek aktarabilecek kaldı ki eksik eğitimle. Ülkede en büyük eksiklik eğitimden başlıyor zaten çocuk gelinler, 16 yaşında orasını açanlar birbirini kesenler aileler ah ah çok dertliyim kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı