Okul okumadan yapılabilecek meslek önerisi

Ticaret yapabilirsin lakin erkeklerden para cikmaz kadinlarin alacagi urunleri sat kadinlar incik boncuk seyleri cok sever.

Çağrı merkezinde çalışabilirsin. Hem işyerinde hem de home Office olarak çalışabiliyorsunuz. 5 ay kadar çalıştım sonra işi bıraktım. Bir çok engelli çalışıyordu orada. Home Office de Korona kaynaklı patladı. Asgari ücret alıyorsun ve her yıl belirli sınavı (yüzyüze) geçersen yukseliyorsun. 5-6 yıl sonunda 7-8k'a kadar çıkabiliyor

Garsonluk yapabilirsin ilerde şef olur oradan da müdür işletmeciliğe kadar çıkarsın benim eniştem 10 yılda işletmeci veya müdür oldu 5 9 bin arasında maaş keyifler kebab.

Okul okumaya gerek kalmadan yapılabilecek meslek önerisi var mı? Bundan ne kadar para kazanırım? Artıları eksileri ne?

Kardeşim öncelikle okul okumadan iyi bir yerde çalışamazsın diploma çok önemli bir etken kesinlikle en azından bir diploman olsun diploman olmayınca istersen ağzında kuş tut yine de yüzüne bakmazlar maalesef tanık oldum o yüzden böyle konuşabiliyorum ve ayrıca sanayi gibi yerlerde gidebilirsin de kendini ezdirmeyecek bir tip olman lazım sonuçta bin türlü insanla karşılaşacaksın :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı