Okul pansiyonu ücretli olur mu?

Daha fazla  
Ben okula evden gidiyorum. Diyelim ki başka bir şehirdeki bir okula gidip yatılı kalacağım. Bugün iki kişinin konuşmasına kulak misafiri oldum. Biri diğerine kendi kaldığı pansiyonda(okulun) para verip kalanlar varmış. Kendisi burslu olduğu için bursu oraya gidiyormuş galiba. Benim bursum yok. Bu durumda okul pansiyonuna bir ücret ödemem gerekir mi? Şu anki durumum ektedir.

Memur çocuğuyum. Pybs'ye giremiyorum. Okulumu sevmiyorum. Yaşadığım şehiri sevmiyorum. Anadolu lisesindeyim. Geçmeyi düşündüğüm ise fen lisesi ve temmuz ayı sonmuş.

Kardeşim bildiğim kadarıyla paralı oluyor bende aynı durumdayım bulunduğum şehir ve okulu seviyorum tek farkı bu bilen varsa yazsın ama benim bildiğim paralı😉(İnşallah değildir)

Parali, bizim okulun ogrencilerinin bir kismi kaliyor ve para oduyorlar. Bursu olanlarin ise bursu kesiliyor. Okulunuzu neden sevmiyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı