Okul ve laptop için çanta önerisi

ArslanAkbey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversiteye geçtiğim için çanta bakıyorum ancak buna hem laptop hem de kitaplarımı falan koymak istiyorum. Önerecekleriniz var mı acaba? 15.6" laptop. Biraz da koruyucu olursa gerçekten çok güzel olur malum laptop var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, üniversiteye geçtiğim için çanta bakıyorum ancak buna hem laptop hem de kitaplarımı falan koymak istiyorum. Önerecekleriniz var mı acaba? 15.6" laptop. Biraz da koruyucu olursa gerçekten çok güzel olur malum laptop var.

Fiyat belirtmemişsin ama The Nort Face ürünleri güzel koruyuculuğu da iyi ama tabii 1K falan var.

Trendyol'daki fiyatı görünce cimri.comdan link atayım dedim.

Bende seninle aynı durumdayım. Bu çantayı aldım tabii o zaman 200 liraydı. Çok kullanışlı ve geniş. Su geçirmez ayrıca laptop içinde ideal.

Trendyol'daki fiyatı görünce cimri.comdan link atayım dedim.

Bende seninle aynı durumdayım. Bu çantayı aldım tabii o zaman 200 liraydı. Çok kullanışlı ve geniş. Su geçirmez ayrıca laptop içinde ideal.

bunlar nasıl sizce

Fiyat belirtmemişsin ama The Nort Face ürünleri güzel koruyuculuğu da iyi ama tabii 1K falan var.
250 tl hocam bütçe

bunlar nasıl sizce

Lise 10. Sınıf öğrencisiyim ve bende şuan Monsterin Çantası var 17.3 lük bir çanta ve gerçekten güzel ve büyük hem okul hemde laptop için harika bir çanta.

Yeni konular

Geri
Yukarı