Okula verdiğim maddi zarardan dolayı disiplin cezası alır mıyım?

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar okul sürekli para topluyor turnike kartına 500TL geçen sene kartı vermediler 190TL temizlik falan diye geçiriyorlar. Geçen 4 hafta önce hakkımda disiplin yazıldı henüz işlrnmedi ama tehdit tarzında bir yaklaşımları var. Okul Avrupa finansal destek altında olmasına rağmen üstelik. Olay şu: Bölüm dersinde minyatür asansör setinin 5TL kadar olan kapısının dönmesini sağlayan çubukları kırıldı ve üstüme kaldı. Ve üstelik tek o sınıfta kamera yok. Rehberlik ya disiplin alacağımı ya da karşılamamı gerektiğimi söyledi ben fiyat sordum firma hala cevap vermedi. + olarak disiplin yesem hayatımı etkiler mi? Disiplin kavga falan değil 80TL'lik zarar. Geçen e-Okul resmi için 50TL topladılar sürekli para aldığı halde böyle bir çıkmaza sokması. Üstelik okulda asosyal gibi takılıyorum kavga vs. olmaması adına. Ona rağmen bu kadar basit bir şeyden disiplin almam koyuyor. Hayatıma etki eder mi çünkü liseden sonra yurt dışında okumayı ve yaşama planlarım mevcut. Bölümüm lise 3 elektrik elektronik - bakım onarım + pano atölyesi vs.

İlk 2 satır düzeltme: Geçen sene 190 TL verdiğim halde kartı vermediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin okulda bayağı para göz çıkmış. e-Okul resmi için para ve bir suç için para teklif etmek 🤔
Suçlu her zaman suçludur. Hem para öde ceza vermeyelim diyorlar.
Asıl siz cimere vs. şikayet bildirgesi yazın.

Sizin okulda bayağı para göz çıkmış. e-Okul resmi için para ve bir suç için para teklif etmek 🤔
Suçlu her zaman suçludur. Hem para öde ceza vermeyelim diyorlar.
Asıl siz cimere vs. şikayet bildirgesi yazın.

Umut parasını ödemezsen dediler dostum ayrıca ödemezsem alır mıyım? Alsamda yurt dışı eğitim hayatımı ya da buradaki hayatımı vs. Etkiler mi?

Umut parasını ödemezsen dediler dostum ayrıca ödemezsem alır mıyım? Alsamda yurt dışı eğitim hayatımı ya da buradaki hayatımı vs. Etkiler mi?
Zaten okulda tek sigara içmeyen sırada oturan düzgün kısaca tabiri cayiz ise inek olduğumdan dışlanan kişiyim (Okul hayatımda)

Yeni konular

Geri
Yukarı