Okulda kırılan telefon ekranı için nasıl bir yol izlenilmeli?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sabah okula geldiğimde telefonlarımız toplanıyordu. Bende telefonumu verdim. Okulun bitmesine 5 dakika kala ise telefonlar tekrar verildi. Ancak telefonumu gördüğümde şoka uğradım. Telefonumun ekranı kırıktı. Ufak bir kırık bile değildi. Ekranı neredeyse tamamen kaplayan bir kırıktı. Güvenlik kamerasından kimin düşürdüğüne bakmak istedik. Müdür yardımcısı ise yarın bakarsınız dedi. Yarın güvenlik kamerasına bakacağız. Kıran kişiyi bulduktan sonra nasıl bir yol izlemem gerek? Şimdiden teşekkürler.

Şikayet edebilirsin ya da düzgün bir şekilde masrafı karşılaması gerektiğini dile getirebilirsin

Bir bahane kabul etmeden parasını iste sonuçta yerden toplamıyorsun sen o telefonu.

Şikayet edebilirsin ya da düzgün bir şekilde masrafı karşılaması gerektiğini dile getirebilirsin
İlk olarak düzgünce telefonumu yaptırmasını isteyeceğim. Daha sonra kabul etmezse şikayet edeceğim.
Bir bahane kabul etmeden parasını iste sonuçta yerden toplamıyorsun sen o telefonu.
Evet, öyle yapacağım.

@arasmaras @adana_kebap_ayran

Tekrardan merhaba. Güvenlik kameralarına baktık. Ancak bizim katın güvenlik kamerası çalışmıyordu. Şüphelendiğim kişi ile konuştum. Ben yapmadım vesaire dedi ancak onun yaptığına eminim. Kendisi ile çelişiyordu. Başka ne yapabilirim?

Son düzenleme:

Bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok maalesef.

Bir şey yapamazsınız geçmiş olsun.

@arasmaras @Blackrawen Tamam. Teşekkür ederim. Zaten uğraşmaya değecek birisi bile değil. Kendim yaptıracağım. İyi ki sadece ekran camı kırıldı. Panel kırılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…