Okulda sürekli eşek şakası yapan kişiye ne yapılabilir?

Bence susmak en iyi yöntemdir eğer insana cevap vermeyip benim muhatapım değilsin gibi hissetir o zaten kuduracaktır.

Kavga falan etme. Haklıyken haksız duruma düşersin. Ama ha, ben istiyorum taktik falan dersen kafasına yumruk atma adamın. Kavga sonrasında elin ağrımaya başlar.

Hocam kavga etmek normalde sevdiğim bir şey zaten değil. Lafla olmadığı icin, hocayla olmadığı için son care olarak soruyorum.

Önce güzel bir şekilde çek kenara konuş uyar böyle giderse bozuşucaz şakaların hoşuma gitmiyor vs. yine dalga geçerse olacağına bırak kendini ezdirme konuşmadan sonra ilk yaptığı saçmalıkta sert ol ve tavrını koy çünkü koymazsan tepene binerler kendimden biliyorum.

Bence susmak en iyi yöntemdir eğer insana cevap vermeyip benim muhatapım değilsin gibi hissetir o zaten kuduracaktır.

Hocsm bu kafasız arkadaş cevap vermeyip bakmayınca da " ismet bana cevap veremiyor ödlek gibi korkuyor diyor." bu da onurumu çok kırıyor.

Hocsm bu kafasız arkadaş cevap vermeyip bakmayınca da " ismet bana cevap veremiyor ödlek gibi korkuyor diyor." bu da onurumu çok kırıyor.

Dediğim gibi tavrını koy ve sert ol sende ona baskı uygula sana karşı kendini rahat hissedemesin yanına yaklaştırma illa kavgaya gerek yok ona karşı kendini daha saygın hissettir susma umarım anlıyorsundur.

Eyvallah hocam. Ben en başında ağırlığımı koyamadığım için bu kadar ilerlediğini düşünüyorum çünkü bu tip insanlar medenice, güzel konuşmadan anlamaz. Anladıkları dilden cevap vermek gerek ben bunu biraz geç anladığım için epeyce bûyük bir sorun oldu. Bir söz vardır herkesle anladığı dilden konuşmak gerek diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…