Okulda top şeklinde kağıt yapıp yere atmak disiplin suçu mu?

2 kağıt buruşturmaya okuldan atmak...
En fazla 3 gün uzaklaştırma alırsın. Muhtemelen disipline bile gitmezsin. Kendince göz korkutuyor

2 kağıt buruşturmaya okuldan atmak...
En fazla 3 gün uzaklaştırma alırsın. Muhtemelen disipline bile gitmezsin. Kendince göz korkutuyor.
müdür yardımcısı ders boş diye konuşanı disipline gönderdi özür diledi tutanak tutmadı
@thelostshadow yok daha neler, eğer ceza alırsan ailen eşliğinde şikayette bulun. Emin ol kazanırsın.
2 kağıt parçası yüzünden okuldan atilmak ne ya

Okulda ders boştu, sıkıldım. Kağıttan top yapıp (biraz büyük) arkadaşıma fırlattım, bir şey demediler, kağıt yere düştü. Müdür yardımcısı geldi, kağıdı gördü. Kim top oynuyor diye sordu, kimse konuşmadı, sonra bütün sınıf disiplin suçu alır deyince biri beni ispitledi. Tutanak tutacaktı müdür yardımcısı, özür diliyorum, onu bile kabul etmiyor, direkt okuldan atacaktı. Sizce atılır mıyım, ne yapar?
Okulu kirletmiş oluyorsun bunun da öyle büyük bir cezası yok. Orada yapması gerekeni yapmış da tutanak tutması biraz fazla olmuş. Kısaca hiçbir şey olmaz
Disipline gönderdim deyip gönderilmiyor. Giden çok kişi olmadığı için bilmiyor nasıl olduğunu. Size savunma yazdırılır, kurula gidip sözlü savunma da yaparsınız.

Bunlar olduğunda gelin. Ne yapacağınızı söyleyelim.
Disiplin diye bir yer yok, müdürün odasında disiplin kurulu toplanıyor. Ayrıca ne yapmış olduğuna bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yemezsin yersen hocayı ailenle cimere şikayet et disiplin yemek için ya kavga etmen yada kötü bir şey yapman grk bence müdür bidaha yapmamanız için demiştir.

Disiplin diye bir yer yok, müdürün odasında disiplin kurulu toplanıyor. Ayrıca ne yapmış olduğuna bağlı.
Disiplinin bir konum olduğunu söylemedim ki. Doktora nasıl gidiyorsanız disipline de öyle gidiyorsunuz. Disiplin kurulu diye uzun uzun söylemek yerine disiplin deniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı