Okulda yapılan sınavların puanı LGS puanına etki eder mi?

baranmami

Centipat
Yer
Kergit hanlığı
Daha fazla  
Durum, problemler hakkında birçok konu açtım o yüzden uzatmayacağım. Sınavlara girmeye başladım fakat bir şey bilmeden giriyorum düz mantık sıkıldım artık kafam bulanık diyelim ki sene boyunca sınavlardan 40-50 puan aldım bu 2.dönem içinde geçerli olsun ve dönem puanıda 65-70-75 puan olsun veya 40-45-50 olsun demek istediğim: Dönem puanı LGS puanına etki eder mi? Veya okulda olunan sınav puanları LGS sınavına etki eder mi?

Sadece LGS puanıyla almayan okullarda işe yarar. Bir de sanırım tamamen aynı LGS puanı almış 2 kişi aynı yeri son kişiler olarak tercih ederse etki ediyor ancak neredeyse imkansız bir olay. Siz sınavlarınıza da özen gösterin. Ne olacağı belli olmaz.

Durum, problemler hakkında birçok konu açtım o yüzden uzatmayacağım. Sınavlara girmeye başladım fakat bir şey bilmeden giriyorum düz mantık sıkıldım artık kafam bulanık diyelim ki sene boyunca sınavlardan 40-50 puan aldım bu 2.dönem içinde geçerli olsun ve dönem puanıda 65-70-75 puan olsun veya 40-45-50 olsun demek istediğim: Dönem puanı LGS puanına etki eder mi? Veya okulda olunan sınav puanları LGS sınavına etki eder mi?
Eğer bir listeye girerken seninle başvuru yapmış aynı puanda olduğun biriyle devamsızlık ve 4 yılın toplam ortalamasıyla alınıyor. Birde seçimde kaçıncı tercihe yazdığına bakıyorlardı galiba.

Geri
Yukarı