Okulda zorbalığa uğramak

Okulda adımı sapıta çıkartmaya ve aşağılamaya çalışıyor.

Dostum denildiği gibi arkadaşı duvara veya herhangi bir yere doğru ittir. Sözel olarak uyar. Karşı tehdit ederse iflah olmaz bir şahsiyettir ya şiddet ya da arkanda bulunan şahıslarla çöz olayı. 3-4 sene önce kafama sıra bile atıldı fakat hocalar bile bu olaya karışmadığı için şiddete yöneldim. Sanada önerimdir.

O çocuk vazgeçmez ya iyi bir ceza alarak durur ya da dayakla.

Bas 2 tokat gitsin uğraşılmaz böyle toxiclerle istersen MEB'e çık şikayet et düzelmez.

Ya boş verin gitsin Allah aşkına öyle biri ile konuşmadığın için şanslısın.

Lisedeyken abisi subay olan olan korkak bir okul cocugu vardi. Gittim sikayet ettim, bir daha muhattap olmadim.

Sana bir şey diyeyim mi çocuğun ağzına bir yumruk vurduğun gibi yere at sonra kalkacak sana yumruk savurduğu anda kolundan tut ve karnına tekmeyi geçir yerde kalacaktır tam kalkacağı zaman cinsel organına yavaş bir şekilde ama acıtacak şekilde tekme at sonra de ki yaptıklarının sonucu buydu bebeğim

Yapıştır gitsin benim içinde sağlamından göm suratına daha yapmaz.

Rehberlik öğretmenine gidin ve durumu anlatın. Genelde liselerdeki rehber öğretmenler bu tarz konulara çabuk el atıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…