Okuldaki bilgisayara Linux kurma

Web engeli olayı derken terminalde kurulumları ve kütüphaneleri kastettim. Anlamadım sizi gitti.

Web engeli olayı derken terminalde kurulumları ve kütüphaneleri kastettim. Anlamadım sizi gitti.
Repoları banlamaları zaten saçma olurdu zaten, benim dediğim yasaklı internet siteleri anlamındaydı. Ayrıca diğer eleştirdiğim kısımlar için gayet haklı olduğumu düşünüyorum (Pardus'a %100 yerli demeniz ve hocalarınız öneriyor diye Pardus'u önermenizi kastediyorum); bunun bahanesi olamaz zaten.

Hocam %100 ?

Pardon orayı yazarken dikkat etmemişim, kendi mesajıma cevap vermişim. Kusuruma bakmayın o mesajı yazarken dışarıda yürüdüğüm için fark edemedim kendi ibareme cevap verdiğimi.

Pardon orayı yazarken dikkat etmemişim, kendi mesajıma cevap vermişim. Kusuruma bakmayın o mesajı yazarken dışarıda yürüdüğüm için fark edemedim kendi ibareme cevap verdiğimi.
Hocam bu tepkileri ben çözemedim okul ve bir kütüphane olduğundan sadece pardus'un kurulmasını tercih ettiğimi belirttim cidden tepkiler garip geldi. Bu arada önemli değil, iyi Sosyal'ler.

Hala yanlışsın, hala düzeltmiyorsun kendini.
Yok öyle bi engel dostum, yok.
Dediğin "kurulumlar ve kütüphaneler" Windows'ta da yapılabiliyor, fakat Linux bu işi basitleştiriyor sadece.

Tamam bunu kastediyorum zaten ne anlıyorsunuz bana da açıklayın.

Engel: 1. isim Bir şeyin gerçekleşmesini önleyen sebep, mâni, mahzur, müşkül, pürüz, mânia, handikap, ket.

Tam olarak bunu anlıyoruz. Yanlış ifade ettiğinizi düşünüyorum.

Kanka Linux Mint Xfce kurabilirsin PC'lere ve USB'le kur.(yalnız daha iyi bir performans istiyorsan Linux Mint 21 sürümünü kurmalısın 22 biraz daha RAM yiyor)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…