Okuldan bıktım

Diğer sorunlar demedim, diğerlerinin sorun etmeyeceği dedim yani başkalarının sorun etmeyeceği anlamında.

Diğer sorunlar demedim, diğerlerinin sorun etmeyeceği dedim yani başkalarının sorun etmeyeceği anlamında.

Yanlış anlamışım özür dilerim. Başkalarına sorun etmez doğru onların ilerdeki işlerine okul engel koymuyor olabilir sonuçta.

Ayrılın o zaman işte,bu yazdığınız şeyleri özet çıkartın ve ailenize söyleyin.zaten okul beni sizden uzaklaştırıyor ve aramızı gittikçe kötüleştiriyor falan diyin.onlar zaten size hak vericeklerdir.veya bi okul değiştirin okumak istiyorsanız

@Ablaci Sistem seni atmaz. Mesleklerde bölüm seçmeyi bilmeyecek kadar mısın? Adamlar sürekli söylüyorlar seçin diye eğer uğraşmazsan sistem seni böyle atar. Okul yeni başladığı için dönem sonuna kadar konterjan çıkmaz sana. Açığa da geçemeyeceksin. MEB'e şikayet et şöyle böyle yapıyorlar de.

Benim tercihim olmadığı için sistem attı işte kontenjanı bekledim o da olmadı hem bir cevapda yazdım başka bölümde bile olsam bu sorunlar çözülmez başka bir yol lazım.

Ah be hocam yalnız değilsiniz bende de durum aynı ailem yüzünden meslekı Anadolu lısesınde lojıstık okuyorum durum vahım testere bıle kullandırtıyor stajda bu kadarı pes okul desen ne konusu hiçbir şey yok koca bir 0. hiçbir işe yaramıyor tam bu sene açığa geçecekken kapandı şansımıza ve hocam dediğiniz aile ile tartışma vs bende de oluyor mesela 1 hafta tatılde çok iyiydi ve çok iyi ders çalıştım gunluk 7-8 saat çok iyi güzel gidiyor ama staj ve okul berbat bende stres içerisindeyim en son 70kg idim şu an 62 kg depresyon vs zor hocam bu eğitimi bu seviyeye getirenler utansın denilecek tek kelime yok

mükemmel öneri bencede katılıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…