Okullar açılıyor heyecanlı mısınız?

Benim fikrimce ilkokuldan sonrası gereksizdir.

Hakikaten öyle diyelim muhasasbeci olduk ya da bir dükkannda çırak olarak çalışmaya başladık en fazla çarpma bölme kullanırız o da en fazla lisede öğrendiğimiz biyolojideki bilgiler veya matematikte öğretilen aşırı bilgiler ne işimize yarıyor çözemedim.

Okulda güzel vakit geçirebilen insanlara gerçekten imreniyorum , mesela ne biliyim arkadaşlarınla futbol oynamak , sevgilinle el ele gezmek konuşmak , arkadaşlarınla şakalaşmak diğer insanlarla aktiviteler yapmak derslerde aktif olup derse katılabilmek bunları yapabilmek nasıl bir his acaba hep merak ettim ama hiç yaşayamayacağım sanırım sosyal anksiyetem yüzünden.

Kankalar ben bu sene 11. sınıfa geçeceğim ve bu seneden her anlamda çok umutlu ve heyecanlıyım geçen sene mesela okulun açılışı beni sevindirmez aksine üzerdi ama bu sene çok farklı böyle içim kıpır kıpır hani açılsın da agalarla takılayım yeni sınıf yeni yakınlıklar falan tamamen pozitifim sizlerde durumlar nasıl? (henüz sınıfımız belirlenmedi bu arada onunda ayrı bir heyecanı var...)
Yeni liseye geçeceğim için evet heyecanlıyım

Okulda güzel vakit geçirebilen insanlara gerçekten imreniyorum , mesela ne biliyim arkadaşlarınla futbol oynamak , sevgilinle el ele gezmek konuşmak , arkadaşlarınla şakalaşmak diğer insanlarla aktiviteler yapmak derslerde aktif olup derse katılabilmek bunları yapabilmek nasıl bir his acaba hep merak ettim ama hiç yaşayamayacağım sanırım sosyal anksiyetem yüzünden.
Aynı şekilde ben de

Geri
Yukarı