Okullar açılıyor

Okullar tamamen açılırsa 2 haftaya bütün hastaneler kilitlenir, kronik hastalar da hizmet alamadığından en ufak şeyde ölmeye başlar.

Büyük yanlış var ve biz bu yanlışı yaşamak zorundayız. Benim 1 hafta duş almayan sınıf arkadaşım var, afedersiniz ama kulağının içindeki pislik dışarı taşıyor bir de elini yıkayıp virüse mi dikkat edecek. Kendisi başlı başına bir virüs zaten.

Rica ederim,benim anlamadığım şeylerden birisi sanki bundan önce herkesin okulda o gün gördüğü ders ile yetiniyormuş gibi davranması,sanki sınav haftasında hiç kendileri çalışmıyor,Youtube'taki kanallardan ders videosu izlemiyorlardı.Açıkçası ben sınava hazırlık yıllarında da kendim çalıştım,konular zaten belli,gerçekten geleceğini garanti altına almak isteyen bu dönemi de fırsata çevirir diye düşünüyorum.Üniversitelerde online'a karşı olan tayfanın sanırım derslerin kaydedildiğinden haberleri yok,dersin kaydını paylaşıyorlar,siz de gidip oradan izliyorsunuz.Sıkıntının büyüğü EBA'da,bu yükü azaltmaya çalıştıklarını düşünüyorum dediğim gibi,sırf birkaç kişi oradan anlamıyor diye okulların bu şartlarda açılmasını istemek,olayın ciddiyetinin anlaşılmadığını göstermez mi?Toplu taşıma araçlarında nasıl bir sosyal mesafe arıyorsunuz?Amfilerde 2 tane klima ile havalandırma yapılıyor,bu şartlarda maske sizi ne kadar korur?Ben de yüzyüzede de anlamıyordum,ne olacak şimdi?Ben de sizin gibi düşünüyorum ve sizin için önemli olan bu dönemde başarılar diliyorum

Düşünceni paylaştığın için ve iyi dileklerin için teşekkür ederim.

Tam 7 olarak yırttım dedim deneme sınavı okulda olacakmış .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…