Okullardaki 2. sınavlar Milli Eğitim Bakanlığı tarafından mı hazırlanacak?

Kaptan Darry

Picopat
Okullardaki 2. sınavlar milli eğitim bakanlığı tarafından mı hazırlanacak? Şu anda ortalamam 49, ama girilmeyen iki tane daha ders var ve onlardan yüksek alırım gibi geliyor.

Sanırım şuan sadece 5. sınıflar ile 9. sınıfların sınavlarını ortak yapıyorlar sadece.

Okullardaki 2. sınavlar milli eğitim bakanlığı tarafından mı hazırlanacak? Şu anda ortalamam 49, ama girilmeyen iki tane daha ders var ve onlardan yüksek alırım gibi geliyor.

Evet, MEB hazırlayacak.

Sanırım şu an sadece 5. sınıflar ile 9. sınıfların sınavlarını ortak yapıyorlar sadece.

Yok hocam, diğerlerini de kapsıyor.

Evet, MEB hazırlayacak.

Yok hocam, diğerlerini de kapsıyor.

2. sınavlar mı o zaman bizim okul orta seviye biz 50 alırız fen liseleri 100 alır 50 puanlık endüstriler ise kalırlar her dereceye aynı sorular mı sorulacak?

2. sınavlar mı o zaman bizim okul orta seviye biz 50 alırız fen liseleri 100 alır 50 puanlık endüstriler ise kalırlar her dereceye aynı sorular mı sorulacak?

Hepsi değil, arkadaşın dediği gibi sadece matematik ve edebiyat olacak. Evet, galiba hepsine aynı sorular sorulacak.

Orta seviyeyi bulurlar diye düşünüyorum.Tabii ki Fene ve Mesleğe aynı seviye soruları sormak mantıklı değil ama ayarlarlar onu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…