Okulların tatil olmasına sevinebiliyor musunuz?

İkisine de üzülüyorum. Bu sene LGS'ye gireceğim ve matematikçinin zaten geri olmasına mı üzüleyim yoksa tatil yüzünden tüm konulardan geri düşüceğime mi üzüleyim. Depremi saymıyorum bile.

Keşke hiçbir zaman tatil olmasaydı da şu depremleri görmeseydik. İçimiz kan ağlıyor.

Keşke.

İkisine de üzülüyorum. Bu sene LGS'ye gireceğim ve matematikçinin zaten geri olmasına mı üzüleyim yoksa tatil yüzünden tüm konulardan geri düşüceğime mi üzüleyim. Depremi saymıyorum bile.

Bende gireceğim ama artık öğretmen baskılarına dayanamıyorum tam iyi oldu derken deprem olayları.

Okulların tatil olmasına değil de sebebine çok üzülüyorum, sizin ne düşündüğünüzü merak ettim.

Keşke deprem olmasaydıda okul 5 ay uzatılsaydı. Rezillik, o kadar can kaybı, evsizlik, soğuk, karlı vb. maalesef hiç sevinmiyorum zaten okulu düşünecek halimiz kalmadı.

Okulu bırak evimiz de bayağı bir çatlak var. Evde durmak zorundayız de yapacağız bilmiyoruz. Böyle bir durumda okulu düşünecek zamanım ve zihnim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…