Olay görüntüleyicisi atapi hatası

Merhabalar, ben uzun zamandır bilgisayarımda belli başlı sıkıntılarla uğraşıyordum(Oyunlarda siyah ekran, FPS düşüşü ''olmadığı halde'' takılmalar vs.) şu sıralar ders konusu falan olduğu için pek önemsemiyordum ekran kartının güncelliği konusundandır vs. düşüncesindeydim fakat şu son günlerde bu ani takılma sorunları çok fazla artmaya, tahammül edilemeyecek seviyelere gelmeye başladı. Ben de ekran kartını güncelledim diğer güncellemeleri kontrol ettim oynadığım oyunları tekrar silip yükledim fakat bu sorunu aşamadım. Oyunlarda belli başlı takılmalar azaldı fakat bu sefer PC bir anda donmaya hiçbir şekilde fare oynatabilmek dışında hiçbir şeye cevap vermemeye başladı, bu durumda reset atmak tek çare oluyordu ben de bu sorunu anlamak için biraz daha araştırma yaptım ve olay görüntüleyicisine indim, olay görüntüleyicisinin bu hata ile dolu olduğunu gördüm. Bu hata nedir lütfen yardımcı olun PC kullanılamaz halde, sürekli sorun yaşıyorum sizden en kısa sürede dönüş bekliyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Atapi Hatası.png
    Atapi Hatası.png
    54,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Hataaaa.png
    Hataaaa.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı