OLED TV mi, 4K TV mi ?

Hangisi ?

• Oy verenlerin toplamı
    15
Benim su anki tv mim philips
42plf7666k-02 bu tv youtube yok kanal düzenleme yok müşteri temsilcisini de arıyorum bu sürüm eski olduğu icin yapacak birşeyleri yokmus alacağım yeni tv de bu tarz güncelleme olsun arayuz olsun full geliştirilebilir ve guncellenebilir bir tv almak istiyorum bunun için onerebileceginiz bir tv varmı acaba herkese teşekkürler

Benim su anki tv mim philips
42plf7666k-02 bu tv youtube yok kanal düzenleme yok müşteri temsilcisini de arıyorum bu sürüm eski olduğu icin yapacak birşeyleri yokmus alacağım yeni tv de bu tarz güncelleme olsun arayuz olsun full geliştirilebilir ve guncellenebilir bir tv almak istiyorum bunun için onerebileceginiz bir tv varmı acaba herkese teşekkürler
Philips marka iki televizyon arasında kalmıştık arkadaşım ile. Özellikleri tamamen aynıydı sadece birinde Android işletim sistemi olduğu için arasında 1000 TL den fazla fark vardı. Bizde ucuz olanı alıp, 250 TL değerinde bir Android TV Box aldık emin ol şuan diğerinden farkı yok. 127 ekran iki adet televizyonum var. Biri FULLHD, diğeri UHD. FMR Hz değerleri bile aynı olmasına rağmen, UHD olan 1080p de bile daha iyi gösteriyor. Ekran farkı gerçekten çok fark ettiriyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı