Omegle "cihazlarınız erişime engellendi" hatası

Emil Breivik

Kilopat
Daha fazla  
Bu gece öylesine bir Omegle'ye gireyim dedim. Kameraya, mikrofona falan her şeye izin verdim, ayarlardan tüm izinleri de açtım ama yine de "cihazlarınız erişime engellendi" diyor. Farklı tarayıcıdan denedim yine olmadı. Ne yapmak lazım bu sorun için?

Niye hocam dertleri ne omegleyle.
Sitede açılmış olan kameralı sohbetin tam olarak moderasyonunu gerçekleştiremeyen ve bu yüzden birçok ülkede yasaklanan Omegle 5651 sayılı kanun uyarınca 09/06/2014 tarihinde alınan mahkeme kararıyla beraber Türkiye'de de erişime engellenmiştir.

Omegle mi, yoksa Ome.tv mi?

Yasaklanmış, Çin gibi ülkelerde de yasak.

Omegle'ye Türkiye'den erişim engellendi. Türkiye'de isen çözebileceğini sanmıyorum.
Omegle'ye geldi evet ama ome.tv hala çalışıyor. Arkadaş bunu merak ediyor muhtemelen. Bende bu tür sitelerde böyle sorunlar çok yaşıyorum. Kamera izni vermeme rağmen kamerayı görmüyor. İki gün sonra giriyorum görüyor. (o tür sitelerde ne yaptığımı sorgulamayın)

Niye dayılar hıyarlarını çıkarıyorlar diye mi?

Hocam hiç sormayın. Geçen belki yabancı denk gelirde İngilizce pratik yaparım diye girdim. Cambly fiyatları bildiğiniz üzere cep yakıyor. Keşke girmeseydim.
Omeglenin bu tip insanlara IP ban atması lazım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…